Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie kennelek?

Border collie kennelek?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjatok nekem kenneleket ahol a közeljövőben almot terveznek.

Nem a munka vonal érdekelne.



2018. ápr. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Hirtelen ennyit találtam. De ha megfogadsz egy tanácsot: inkább hosszú ideig keresgess jó tenyésztőt, és utána várd ki azt az almot, ami neked igazán tetszik. Nekem van borderem, sok tenyésztőt megismertem, és a felétől nem is vennék... Jól járd körbe a témát inkább.

2018. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Miért kell pont most kutya? Minél hamarabb meg kell felelni a divatnak?
2018. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a válaszát, második :Nemrég elvesztettem szeretett kutyámat, és szeretnék új társat, ha lehet kerüljük az ilyen válaszokat, ha nem akartok segíteni akkor inkább ne írjatok semmit, köszönöm
2018. ápr. 17. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Már bocs, de a border nem “társ” hanem annál sokkal több. Kiskedvencnek nem kell bc. És az elsőnek igaza van, nagyon fontos, hogy honnan veszel kutyát, illetve a tenyésztők se adnak el akárkinek. Jelenleg van egy kan kölyök a Love of Scotland kennelben. Egyébként lehet, hogy a Dashing dawn-nál lesz alom, de ott mindig előjegyzés van és elég kicsi az esély, hogy onnan eladjanak hobbi célra kiskutyát.
2018. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dashingnél ismerem a tenyésztőt, múltkor beszéltük, hogy a következő alomra is már előre le vannak foglalva a születendő kölykök. Kiállítás/ hobbi sport/ terelés célra szuperek a kutyái, de nagyon nagy mozgásigényűek, mint a legtöbb border (igen, még a show vonal is), így ajánlom, hogy alaposan gondold át a döntést és mérlegeld hogy biztos ez a fajta kell-e neked.
2018. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!