Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellés utan mennyit kell...

Ellés utan mennyit kell varni, hogy ivartalanitani lehessen a szukát?

Figyelt kérdés
Sajnos becsuszott egy alom, ezen mar nem kell pattogni. Holnap lesz 1 hete, hogy ellett. 5 eves, nagytestu kutyus. Jelenleg 5 kolykot szoptat, 8-9 hetesen valasztjuk el majd oket(nem, nem penzert adjuk nyugi)
2018. ápr. 17. 07:51
 1/8 Hovarju ***** válasza:
100%

Én az elválasztás után még várnék legalább egy hónapot.

Egyeztess az állatorvossal, úgyis ki kell menjen megnézni a szukát és a kicsiket.

2018. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. ápr. 17. 08:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a stilusod:)

Macskánâl négy hét.

2018. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno az első nőstény cicámmal jártam így. Észre sem vettem az ivarzást, aztán nem volt szívem a már majdnem teljesen kifejlődött kicsiket kipakoltatni.


Szoptatás befejeztével, elapasztás után ajánlott ivartalanítani. Szóval szoptatás után néhány héttel.

Remélem minden kutyusnak jó gazdit találtok :)

2018. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. ápr. 17. 10:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, a kutya annyira jol van tartva, hogy valszeg ezerszer jobban értelmezné a kérdést. Vagy, minimum észrevenné hogy en egy kerdest tettem fel

🤔 azert koszonom neked is..

2018. ápr. 17. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet sértődni, mehet személyeskedni, de ez attól még szaporítás. És nem 'becsúszott', mert lehetett volna odafigyelni is, vigyázni is, ivartalanítani is. Valami komoly gond van ott a tartással. Érdekes módon a felelős embereknél nincs 'becsúszott' alom.
2018. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Komoly gond van igen... :) Köszi a válaszokat
2018. ápr. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!