Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, ez helyette...

Mi a véleményetek, ez helyettesítheti a BARF etetést?

Figyelt kérdés

[link]


Illetve mondható BARF etetésnek?

Mi kellene még mellé?


Ha a kutyámnak jó, akkor a macskámnak is adhatom ezt vajon?


2018. ápr. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Az egyoldalú hús és maradék betegségeket okoz, férgeséget pl . Drágább is mint a jó táp és macerás ügy , télen fagy nyáron megrohad beköpi a légy stb ...
2018. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Barfnak az a lényege, hogy mi den egyes kutyára egyedileg lehet és kell szabni. Lehet, hogy ezektől az arányoktól fosni fog, de az is hogy székredesé lesz. Ki kell próbálni. Macskánál pedig a taurin bevitelre nagyon ida kell figyelni mert ők azt nem tudják előállítani
2018. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Az előző nagyon jól leírta. A leírásban azt írja 8% a csont, ez szinte biztosan kevés lesz, e legtöbb kutyának egy 30% csontos legalább kell. Ha ennek csak a fele tiszta csont, ez akkor is több mint 8%. De egy próbát megérhet :)
2018. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A BARF rövidítés ezt jelenti: "biológiailag fajnak megfelelő nyers etetés"

Szerintem ez a fajta etetés nem erről szól, hogy valami húsgolyót a kutya elé teszünk. Én pont azt élvezem benne, hogy én magam vásárolom össze az igényeiknek megfelelően.

A kutyám 12 éves, a mája már nem tökéletes. Neki kevesebb csontos is kell, mint amennyi az előírás szerinti százalék, illetve többnyire fehér húsokat eszik.

A cicám fiatal, nagyon sokat mozog. Viszont baromfi allergiás így csak nyulat eszik, és sok vörös húst ka mellé.


Talán jobb, mint a táp, de pont a lényeg marad el, hogy Te állítod be az arányokat. A barf divatos fogalom lett, de nem annyi a lényeg, hogy nyersen kapja az ételt. Én erre biztosan nem mondanám, hogy ez a legmegfelelőbb etetési forma, főleg cicának és kutyának egyaránt.

2018. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez nem elég. Minden húsban,belsősegben mas és más vitamin tápanyag található. Ha csak ezt eteted, hosszútávon ki fog alakulni valamilyen hianybetegség. Ha úgy érzed még nem vagy kész magad összeállítani a menüt, akkor kezdésnek jók ezek a cuccok, de ebből is van több féle, valtogasd őket.
2018. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!