Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot ajánlotok,...

Milyen kutyatápot ajánlotok, ami nem túl drága, viszont nem is a szemét kategória?

Figyelt kérdés
Minimálbért keresek, ezért nem tudok messzire nyújtózkodni. Eddig Darlingot vagy Chappit szoktam vásárolni, ennyit meg tudok engedni magamnak. Nagytestű, 6 éves kutyám van.
2018. ápr. 20. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Josera, Brit Premium.
2018. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Josera, Brit Premium, Brit Care, de érdemes körülnézni a Fressnapf-ban is, vannak ott is saját márkás középkategóriás tápok. Vagy a ZooPluson. Az első hárommal már etettem és igazából mindegyik bevált, beltartalmilag a Brit Care a legjobb, de a másik kettő sem szemét kategória. :)
2018. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

ZooPluson tényleg jó árak vannak, ha van időd a rendelésre várni rendszeresen, mert ők csak házhoz szállítanak sajna.

Fresnapfban a Premiere márka az, ami szerintem még vállalható ár-érték arányban. Esetleg a Multifitre nézz még rá, azt hiszem, az valamivel olcsóbb.


Viszont ha ez a maximum árkategória, akkor ezeknél jobb minőségűre nem nagyon fogsz tudni váltani sajnos. A kettőből inkább a Chappi, abban talán több a fehérje.

2018. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

De amúgy azt nem értem, hogy miért pont chappi meg darling, mikor ugyanaz a sz@r van bennük, mint a tescos tápban, csak 2x annyiba kerül, szval ennyi erővel vehetnél azt is.

Amúgy én azt ajánlom vegyél csirke farhátat (200ft/kg) vagy hasonló olcsóbb húst, nyesedéket barfood-on is tudsz venni, ahhoz meg főzöl rizst meg egy répát, almát belereszelsz olcsóbbra kijön, mint a sz@r táp és a kutya is jobban jár.

2018. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hirtelen összehasonlítottam a Josera Economy és a Darling árát napokra leosztva. A Josera egy kicsivel olcsóbbra jött ki :O kap a kutya házi kosztot, de mellé legtöbbször adok neki egy kevés tápot is, mert imádja. Gondolom az ízfokozók miatt...

A Josera Economy már jobb minőségű, mint a Darling, Chappi és társai?

2018. ápr. 20. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb minőségű a Josera, igen.
2018. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt is érdemes figyelembe venni, hogy jobb minőségű tápból kevesebb kell, hamarabb jól is lakik a kutya. Tehát ilyen szempontból is gazdaságosabb lehet végül is egy drágább, lassabban fogy. :)
2018. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen # 7 -es, ezt az érvet már én is hallottam.
2018. ápr. 20. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

www.petissimo.hu/kutyaknak/szarazeledelek/brit/brit-premium-medium-breed-adult.html


Kb ez a két lehetőséged van. Ezeknél olcsóbb már jó táp nemnagyon van. A josera economyt felejtsd el, gabonatáp, annyival jobb a darlingnál és hasonlóknál, hogy szinezék, ízfokozó, cukor nincsen benne. A josera rendes tápjai már jók de kicsit már drágábbak.

2018. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! ROMEO EXCELLENCE Száraz kutyaeledel 3 kg aldiban és a lidlben 1100.-Ft körül van, vagy ORLANDO (szinte ugyan az). Sokat olvastam utána és láss csodát, ugyan olyan jó minősítést kapott, mint a drága tápok. Ebből is keveset kell adni. [link]
2018. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!