Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy hely kutyabarátként...

Ha egy hely kutyabarátként hirdeti magát akkor miért nem lehet nagyobb testű kutyákkal bemenni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ezt tőlük kell megkérdezned, vagy a Fogyasztóvédelemtől.
2018. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ritkább, de régebben a "kutyabarát" tipikusan a Yorkit és a Csivavát jelentette. Keress másik helyet. Manapság már sok valóban kutyabarát hely van.
2018. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem se engedtek be 15kilós kutyával egy kávézóba, de az idegroncs miniatür sz@rházi dögöket bezzeg beengedték ..
2018. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutyabarat.hu-n külön jelzik, ahova csak kistestűeket lehet bevinni. Egész egyszerűen ilyen helyre nem megyek.
2018. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ez szimplán ilyen marketing fogás. Alapjárat nem hinném kutyabarátnak a helyet, inkább csak így próbálják meg becsalni azokat is, akik pont arra járnak, de a kutya miatt nem mennének be, így a kisebb testűeket még beengedik.

Én is tapasztaltam olyan, hogy volt a fagyizó előtt kirakva kutyatál vízzel, aztán amikor leültünk elé a 8 kilós kutyával akkor eléggé nézegettek, de voltaképp nem szóltak.

2018. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ milyen hely. Budapest tele van ilyen pár centis kis sarkokkal, sokszor már a vendégek is úgy ülnek mint a heringek, ilyen helyekre érthető, hogy egy nagyobb kutya nem fér be.
2018. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges az is, h félnek, hogy megharap valakit.
2018. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nyaralni mentünk felhívtam őket hogy amúgy egy rotival mennék. A nő válasza az volt hogy semmi gond, nagyobb fekhelyet tesz akkor a szobánkba neki és hogy gonolja hogy barátságos mer agresszíb, neveletlen kutyaval szerinte senki nem utazik 300 kilométert. Viszont a plázába szólt az őr hogy ha harap kéne szájkosár, mondom ha harapna nem hoznámbe a plázába
2018. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!