Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy készítsem el kutyának az...

Hogy készítsem el kutyának az édesburgonyát?

Figyelt kérdés
Most csinálok először nekik, és az lenne a kérdésem, hogy a legjobb elkészíteni?
2018. ápr. 21. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy! Nem tudja megemėszteni! Semmit nem használ fel belőle. A kutyának így nem is kell adni, semmi ėrtelme!
2018. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Fél darab édesburgonyát főzz meg, majd keverd el 1 kg nyers marhahússal, úgy talán megeszi, ... a marhahúst!:D


Ne bolonduljál már meg, de tényleg!

2018. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Az édesburgonyát nyugodtan lehet a kutyának adni (A "sima" burgonya az, amit nem nagyon tudnak megemészteni)

A nagyobb édesburgonyákat alapos átmosás után négy részre szoktam vágni és a darabokat héjastól a vágott részükkel felfelé tepsiben megsütöm. Úgy, mint a sütőtököt, csak az édesburgonya jóval hamarabb készen van. Kb. fél óra, de ha villával megszúrod, érzed, hogy mikor van kész.

2018. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
A sima krumplit csak nyersen nem lehet kutyának adni. Ezt mindenki tudja. Én a batátát főzve adnám hússal.
2018. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Lehet adni a kutyának édesburgonyát, mert nem pusztul bele, de miért kellene azt adni neki?

Még az is lehet, hogy megeszi, mert éhes, de nem kutyakaja.

A kutya táplálása nem a zöldségekről szól, adj neki húst, meg fehérjéket.

Igaz, én ezt nem tudhatom, mert csak 18 éves a pulim, a rotim meg 16 és még nem voltak betegek.

2018. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kutya egy ragadozó állat. Ne adj neki édesbirgonyát mert semmi szüksége rá a szervezeténel. Inkább edd meg te, jótcfog tenni egy kis bétakarotin a napsütésben.
2018. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindennap húst eszik, csak kis mennyiségre gondoltam a hús mellé
2018. ápr. 21. 11:37
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

Köretnek vagymi? 😂 desszertnek meg adj neki egy tábla csokit(irónia).

Hidd el ha tudna beszélni azt mondaná: " ez mia f@ sz, tuti nem eszem meg".

Ő egy kutya aki húst eszik nem batátát ba zdmeg.

2018. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
A'la carte. Posírozva, al dente.
2018. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kevés sima vízben megfőzöm puhára, majd összetörve adom neki hús és egyebek mellé.
2018. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!