Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás strandon ez hogy megy?

Kutyás strandon ez hogy megy?

Figyelt kérdés
Nem voltunk még kutyás strandon, de idén nagyon szeretnénk ellátogatni az egyik Balaton parti strandra. Egy ilyen strand területén mindenhová "tetszés szerint" végzik a dolgukat a kutyák, vagy valahogy rá kell venni őket, hogy egy kijelőlt területre tegyék a végterméküket? Bocs, ha hülyeséget kérdeztem :)

2018. ápr. 21. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nincs kijelölt kaksizóhely, épp ezért fokozottan illik egész idő alatt szemmel tartani és azonnal felszedni a produktumot, és rákaparni a homokot a pisijére. És behivni ha elkószálna, mert senki, te sem akarsz kutyakakába lépni a strandon, vagy kutyapisivel áztatott táskával hazamenni.
2018. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Természetesen egy percre sem szoktam a kutyáimat szem elől téveszteni, bár soha nem mennek messzebb tőlem 3-4 méternél, így nincs nehéz dolgom.
2018. ápr. 21. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
fel kell szedni és kész
2018. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A földvári strandon van egy kijelölt "homokozó", bár a legtöbb kutya nem ott végzi a dolgát, hanem még amikor érkezik a bevezető útszakaszon, főleg ha kocsiból szállt ki. Én szoktam azon a részen pár percet tölteni vele, mielőtt beljebb mennénk és letelepednénk.
2018. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2x voltunk Fonyódon, felszedtem ahova piszkított. A zavaró az volt hogy többen ezt nem tették meg. Pedig a külön kutyakakis kukanál zacsi is volt kirakva + tele van a hely gazdikkal. Szerintem nem szégyen kérni egy idegentől egy kakazacsit ha ép elfogyott.
2018. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!