Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek cesar...

Mi a véleményetek cesar millan módszeréről?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 16:12
 1/4 anonim válasza:
74%

Hihetetlenül rossz alapokra építkezik, félreinformált, és a tényleges hozzáértők szerint egy sarlatán, aki árt a kutyáknak.

Ha tényleg érdekel, hogy miért rossz alapjaiban az, amit tanít (falka dinamika/legyél te az alfa, stb) akkor megérné elolvasnod ezt a cikket:

[link]


Ha egy valamire való kutyakiképzőtől akarsz ismeretterjesztőt nézni, akkor ajánlom Victoria Sitwell-t...

2018. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Pár dologgal nem értek egyet, de szerintem hatásosak a módszerei.

A legfőbb eleme ugye a retriever póráz a kutya nyakának a tetejére helyezve és mindig megmosolygom, hogy milyen rózsaszin cukormázzal adja elő, hogy a kutya azért viselkedik, mert irtóra fáj neki, ha megrántja a pórázt.

Az én kutyáimat nem adnám a kezébe, mert ő nyugodt, engedelmes kutyákat csinál, nekem meg pörgős, engedelmesekre van szükségem.


A sorozatai nem tudom, hogy mennyire szinjátékok, elég szerencsétlennek és esetlennek tűnnek benne mindig a gazdák, de végtére is ő képes velük szót érteni és élehtőbbé teszi a kutyájukat.

2018. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Én a tv-s szerepléseit ismerem és nagyon nem szeretem. Nagyon erőszakos, sokszor sar9kba szorítja a kutyákat. Viktoria Stilwell parti vagyok inkább. Ő rengeteget jutalmaz ,elkerülő technikákat tanít, arra megy rá, hogy a kutya élvezze a veled való munkát. Ne azért csináljon meg valamit mert fél tőled, hanem hogy meg akarjon felelni neked. Kutyánkat is az ő módszerei szerint neveljük és fantasztikusan jól működik.
2018. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen hiteltelen számomra.

Persze, vannak jó meglátásai, de összességében nem tetszik.

2018. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!