Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Ad valaki minőségi, kutyáknak gyártott sörélesztőt a kutyájának?

Milyen hatása van, mit tapasztaltatok? Javított valamit a szőr sűrűségén, elhullajtott szőr mennyiségét csökkentette-e? Korpásodáson javított? Milyen márkát használtok? Én a Fanni’s Barfshopból rendeltem a Lunderlandot, remélem beválik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, BARF, sörélesztő

ápr. 22. 15:48  Privát üzenet  

A válaszok

Sokat tud javítani a szőrminőségen, de ehhez nem elég csak a sörélesztő. Ha megfelelő az étrend és a tápanyag bevitel nem kellene gond lennie.

Én a sörélesztőt csak a BARF-os időkben használtam és csak vedlési időszakban a gyorsabb szőrregeneráció elősegítésére.

A Lunderlandosat tudom én is ajánlani, mi is azt használtuk.

[link]

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 23. 08:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :)

# 2/5Időpont ápr. 23. 09:24 Privát üzenet
Én vedlési időszakban adom, illetve mikor kihoztuk menhelyről a kutyusunkat, mert nagyon vacak volt a szőre. Ami még jó a különboző olajok pl. lazacolaj,lenolaj illetve heti 2szer, tojássárgája.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 23. 15:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A lazacolaj ma jön meg, tojassargajat múlt hét óta kap, és már csak a sörélesztő hiányzik. Remelem lesz javulás. Egyébként minőségi, 70% hustartalmu gabona mentes tápot kap, de nagyon hullik a szőre és sprődnek találom.

# 4/5Időpont ápr. 23. 15:33 Privát üzenet

Az mindegy milyen jó minőségű a táp. Nem minden kutya egyforma. Lehet neki ez nem ideális. Egy jó táp arról is ismerszik meg hogy a kutya szőre szép minden + kiegészítő nélkül is.

Lehet érdemes lenne váltani.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 23. 20:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adott már valaki a kutyájának vérport, vérlisztet? Én még nem, állitólag nagyon jót tesz nekik. Van valakinek tapasztalata?
Használ az ultrahangos kutyariasztót a szomszéd indokolatlanul ugató kutyájának lecsendesítésére?
Ki milyen ízületvédőt ad a kutyájának, nektek mi vált be a legjobban?
Ki mit csinál a kutyájának a farka alatti résszel, hogyan mossátok le a hosszú szőrről a széklet maradványokat?
Akinek volt mostanában a kutyájának "cseresznye szem" műtétje, el tudná mondani a tapasztalatait? Műtéti árak, egyéb kezelési lehetőségek? Mennyi idő telt el a betegség megjelenése után a műtétig?
Ad valaki a kutyájának humán Zöldkagyló tablettát? Ha igen, használ?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!