Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvóvirusos lett a kutyám....

Parvóvirusos lett a kutyám. Milyen ételt adjak neki?

Figyelt kérdés
Na szóval parvóvirusos lett hányt,hasmenése volt.Szerencsére inni ivott már a második naptól.Azóta úgy látszik hogy napról napra javul.A hányás és a hasmenés is abba maradt 2 napja.Ma az étel is kezdte érdekelni.Mit lehet neki adni?
2018. ápr. 23. 15:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A kedve is sokkal jobb
2018. ápr. 23. 15:46
 2/22 Bubuka508 ***** válasza:
95%
Inkább kérdezd meg az állatorvost, már az is csoda, hogy jobban van, mert a parvo nekem pl. már három kutyámat elvitt.
2018. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Diétásan etesd. Nyálkásra főtt rizs, kevés főtt pulyka/csirkemell, napi többszöri, kis adag étkezés, főtt répa, reszelt alma.

És legközelebb oltasd be parvó ellen. Jobbulást neki.

2018. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos.

Száraz, zsír- és fűszermentes natúr kaják, semmi allergén élelmiszer.

2018. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Állatorvosnál voltun és megyünk is még!!Ehez a mondathoz ”legközelebb oltasd be parvó ellen„ csak annyit fűznék hogy elég hamar elítéled az embert!A kutyát már parvóvírusosan hoztam el az előző gazditól.Lappangot benne a betegség ezt a doki mondta mikor elsőnek vizsgálta!Pár napja van nállam a kutya.
2018. ápr. 23. 16:07
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Persze, hogy elítélem! Azt a szaporítót is aki nem oltatja a kölyköt, és azt is aki szaporítótól vesz oltás nélkül kutyát!

Amúgy nehogy már neked álljon feljebb, ha már az orvostól sem tudtad megkérdezni mit ehet a kutya a betegség alatt!

2018. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Figyelj, ha csak a szájalás megy, hívd fel az állatorvost aki "elvileg" kezeli... Ő majd válaszol, bár az is furcsa, hogy eddig nem mondta mit lehet és mit nem!
2018. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
És ha meggyógyul - úgy legyen! - te ne spórolj az oltás árán!
2018. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

Oltás nélküli kutyát veszel, segítséget kérsz itt, és tényleg még neked nagy a szád?!


Minek írtad ki akkor a kérdést, ha nem fontolod meg a válaszokat?!

2018. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát itt tényleg nem normásak vannak!NEM SZÁJALTAM!Sosem szoktam ilyet tenni, főleg egy idegennel.A doki nem vette fel a telefon holnap megyek hozzá a kutyával.Hirtelen nem tudtam mit lehet adni neki.Kedves kommentelők aminek nem tudjátok az előzményeit abba könnyű fúrkálódni!A kutyát NEM vettem hanem elhoztam mert az előző gazdája már a sírt ásta neki hogy eltüntetti a portárol!Az orvos nem reménykedett abban hogy jobban lesz. Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 23. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!