Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a táp? Jónak számít?

Milyen ez a táp? Jónak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 24. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
teli van gabonával, a húsról nem írnak semmit és fűszeres is, én biztos nem venném meg.
2018. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
A 7%-os hústartalom elég alacsony, nem venném meg. Ennek az árán már majdnem kapsz Joserát, Brit Premiumot, kicsit drágábban Brit Care-t. Azok már jó középkategóriás tápok.
2018. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

"A 7%-os hústartalom elég alacsony" Több az. Az elején lévő szárnyashúslisztet nem számoltad, a végén van egy kevéske halliszt is.


Ettől függetlenül iskolapéldája annak, hogyan tömjük tele a tápod feltűnés nélkül gabonával: soroljuk fel az összes fajtát tételesen! Összeadva sok lesz az (de ebben az árkategóriában egy gyakori).

2018. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom. Sztem átverés. "Érzékeny gyomrú kutyáknak" De hát szárnyas liszttel kezdődik. Van ennél jobb is ebben az árkategóriában.
2018. ápr. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Rossz,silány minőségű. 1 fokkal jobb mint a pedigree és társai, de jónak egyáltalán nem mondható.
2018. ápr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen jó táp, brit premiumal és az olcsóbb josera tápokkal pl. (regular) van egy kategóriában. Az egyetlen probléma a magas gluténtaftalmu búza lehet ha érzékeny rá a kutya.
2018. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy nem érzékeny kutyának sem kell búza,csak puffaszt.
2018. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Az én kutyámnak biztos nem, de amúgy sem kéne ilyen vacakkal tömni a kutyát, mert felesleges és káros számára.

Az enyém allergiás vagy 20féle dologra, köztük a gabona/glutén (csak az édesburgonyát és a kölest tudja megenni, ami nem okoz neki gondot), csomóféle húsra(húsokból csak a birka és a nyúl, amit megehet), gyümölcsöktől, zöldségektől fosik, hogy csak néhányat említsek.

2018. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló árkategória a Profine táp, inkább azt tudom ajánlani, a linkelt táptól sokkal jobb az összetétele, régóta azzal etetek és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2018. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Ebben az árban nem lehet csodákat várni.

Az árához képest nem rossz. Nézz esetleg utána a Fitminek, a bárányos verziója nem rossz és csak egy százassal drágább. Ha pedig van keret rá akkor melegen ajánlom a Markus-Mühlet vagy Lukullus tápokat. Mind a kettő 1000 Ft/kg árban mozog.

2018. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!