Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben a dög melegben lelehet...

Ebben a dög melegben lelehet önteni testmeleg (langyos) vízzel a kutyánkat? Csóró, nagyon rosszul van, árnyékban van, de úgy liheg. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet ez nem árt neki és a hűsítésnek biztos örülni is fog. Annak, hogy ez vízzel történik már lehet, hogy kevésbé, de ennél jobb megoldás nincs, ha hűvös hely nem áll rendelkezésre.
2010. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj neki egy kerti tavat...egy nagyobb lavórt áss bele a földbe ;)
2010. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen leöntheted! Nemlesz baja.

Vagy fel is locsolhatod neki hidegebb vizzel az árnyékba a földet vagy a betont vagy a füvet ahol fekszik ÉS ADJ NEKI MINDIG INNI FRISS HIDEG VIZET!!!!!!!!!ILYEN MELEGBEN EZ FONTOS

2010. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kiraktam neki egy régi gyerekfürdető kádat tele hideg vízzel, úgyis melegszik. Abban pancsol (Kaukázusi), nagyon élvezi, meg mi is mikor megrázza a nagy bundáját :)
2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Én slággal minden nap meglocsolom a kutyákat(jól megáztatom a szőrüket),van hogy többször is.

Olyan hőmérsékletű vízzel,ami a csapból folyik. Nem lesz semmi bajuk,nekem se(mert én is nyakig vizes vagyok mindig).Utálják a slágot,de a hűtés azért jólesik nekik.

2010. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem slág hanem slag. Egyébként az nem valami jó, ha slaggal locsolod őket, mert a hirtelen hideg vizes locsolástól tüdőgyulladást is kaphat. Ha magától pancsol benne akkor ő tudja, meddig vizezze be magát. Direkt leönteni nem szabad csak langyos vízzel, ahogy a kérdező írta. Felhevült testtel te sem ugrasz a hideg vízbe.
2010. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Ha nem slág akkor locsolótömlő,felénk meg slág bakker.

Egyébként meg érdekes módon ha a kutya beugyrik a 4 fokos vízbe se lesz semmi baja.

Ha a Dunára megyünk fürödni akkor repülőrajttal szállnak a vízbe,semmi bajuk nem lesz...

Locsolhatod nyugodtan...

2010. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!