Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik menhelyet ajánlanátok...

Melyik menhelyet ajánlanátok ahol szép kölyök kutyák vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kutyát venni. Gondolkoztam, hogy ismerőstől érdeklődök vagy tenyésztőtől. Most pedig arra gondoltam, hogy a legjobb a menhelyi kutyus lenne, hiszen megmenteném az életét is és szebb környezetet, életet adhatnék neki. Mindenképpen kölyök kutyát szeretnék, mertén szeretném betanítani stb. Melyik menhelyen vannak szép kiskutyák?
2010. jún. 13. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte mindegyik menhelyen találsz szép és tündéri kölyköket...
2010. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

hidd el nem bánod meg h menhelyről fogadsz be életem legjobb döntése lett és azóta megnyertem vele egy szépségverenyt és mindenki mondja h pároztassam be de én nem vok hajlandó

attól függ hol laksz

2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon édes kiskutyusok vannak a TÖköli Elek-Ágh menhelyen is. Én a minap ott jártam én mindet elhoztam volna szívem szerint de csak egy kellett közülük, nagyon nehéz volt a választás, de ezzel sikerült megmentenem egy kiskutyus életét és ez mindent megér. Én keveréket hoztam el , de csodaszép és sokkal strapabíróbb mint egy fajtatiszta kutyi. Jó választás hogy a menhelyről szeretnél kutyát örülök , hogy vannak még rendes emberek is a világon:)
2010. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyöngyös alatt :) Igen, tudom, hogy nem bánom meg a menhelyes kutyust! Iszonyat szomorú tudni, hogy rengeteg kutya van a menhelyen és ki tudja mi lesz a sorsuk :( :S
2010. jún. 13. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni akarok a döntésedhez! Nagyon sok olyan véleményt olvastam már itt, hogy a keverékeket mind ivartalanítani kellene, mert csak a fajtatiszta kutya érdemli meg az életet. Abba viszont senki sem gondolt bele, hogy mivel a farkastól származnak, a törzskönyvesek is keverékek, csak nemesítettnek modják, így előkelőbb. A másik, hogy felesleges több 10.000 Ft-ot kifizetni, mikor valóban ott vannak a menhelyek. Egy nagy zsák száraz kutyakaját örömmel fogadnak mindenhol, és válogathatsz kis és nagytestű, kölyök és fiatal kutyák között. Csak tudj 1-nél megállni, mert az a nehéz.
2010. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló: Én nem értem azokat az embereket akik azt hiszik, hogy a fajtatiszta kutyák jobbak. Minden kutya egyformán megérdemli az életet aki szerint meg a keverékek nem érdemlik meg arról pedig elég erősen meg van a véleményem. Neked abszolut igazad van ebben.:) Még egyszer köszi a válaszokat!:)
2010. jún. 13. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is csak gratulálni tudok a döntésedhez. Nagyon szép dolog az örökbefogadás és meglátod majd milyen hálás lesz.

Milyen messzire vagy hajlandó elmenni a kutyusért?

2010. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a kiskutya az illatosuton van. Az NEM menhely, ha betelik a létszám, elaltatják a régieket, öregeket... stb.

Nekem 5 kutyám van, csak azért nem tudom már kihozni. Tényleg megmentenéd az életét!!!

[link]

2010. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!