Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetnék/rendelhetnék...

Hol vehetnék/rendelhetnék biztonságos sípolós labdát?

Figyelt kérdés

Előszeretettel szedi ki a sípot a kutyám a labdáiból, engem meg a frász kerülget, ha nem sípol (hogy lenyelte), így megelégeltem az aggódást, és az állatorvosnál vettem neki egy olyan labdát, amiből nem tud kiesni a síp (maximum belülre). A többi játékából, amiből még nem szedte, én magam vettem ki, de úgy már nem az igazi neki. Most a kedvence, az amit az orvosnál vettem, azt visszük a futtatóba is. Viszont a dokinál csak ez az egy fajta volt. Hol tudnék venni még ilyen lasztikat? Van még egy ilyen síp biztos csont játéka, de az nem annyira tetszik neki, Ő inkább labdás :)

Esetleg, ha tudtok helyet Budapesten, vagy egy linket, ahol lehetne szerezni nagyon hálás lennék, és a kutyám is :)


2018. ápr. 25. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!