Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért és hol lehet eladni...

Mennyiért és hol lehet eladni egy ilyen kutyát?

Figyelt kérdés

Szibériai husky, külföldön vettük, tenyésztőtől, remek felmenőkkel. 3 éves, annó kb 500.000Ft-ért vettük. Hol érdemes hírdetni?

Tenyésztésre is alkalmas lehet, esetleg ismertek valami ilyesmi oldalt?



2018. ápr. 25. 14:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Előbb a tenyésztőjével kell beszélned, hisz az övé eredetileg.
2018. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%

Undorító vagy.


Bármi is az okod, hogy megszabadulj tőle...


Törzskönyve van??? Talán ha nem nyerészkedni akarnál, hanem csak egy JÓ gazdát találni, akkor sikerülne.

Amúgy nem írtad, milyen nemű.

2018. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Szuka. A tenyésztőt próbáltuk elérni, de már nem él az a telefonszám, oldal ahol annó vettük. Meg mint írtam nem magyar.
2018. ápr. 25. 14:59
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
Pénzt csakis kölyökkutyáért adnak. Egy felnőtt, ki tudja hogyan nevelt példányt max jószîvűségből befogadnak ingyen. A Jófogásos szaporítók sem fognak százezreket fizetni neked, normális ember meg pláne nem.
2018. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ingyen biztosan nem adjuk.
2018. ápr. 25. 15:21
 6/32 anonim ***** válasza:
44%
Mekkora egy undorító féreg vagy te! Hányok tőled!
2018. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
49%

500? Alaszkában 100 e Ft alatt megkaptuk


Nem tudom mit várnál de egy felnőtt kutyát nem fogsz 200 ért se eladni mi okból kifolyólav adnád el szaros?

2018. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Pontozzatok le nyugodtan a sárga földig, de akkor is leírom a véleményemet!


1. Miért vettétek, ha most mégsem kell? Szerintetek Ő egy játékszer? Vagy vettem egy cipőt 40 ezerért, de már nem használom, és mivel drága pénz volt 20ért tovább adom? Mi van veled ember?


2. Soha, de soha nem vennék kutyát! És nem azért, mert nincs pénzem, mert van, és a két kutyám szinte luxusban él nagyon sok kutyához képest. Azért nem vennék, mert egy életnek nincs ára. Menhely tele van árva kutyákkal, ahol életet menthetek. Van két keverék kutyám, és életeket mentettem vele. Boldoggá tettem őket.


3. Soha nem lennék képes pénzt kérni élőlényért. Soha nem adnám el az állataimat (nem csak kutyáim vannak).


4. Szerinted milyen törést okozol ezzel a kutyának? Muszáj megtörni egy érző kutya szívét, hogy eladod másnak?


5. Lehet lepontozni nyugodt szívvel, de előtte gondolkozzunk már..

2018. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Vagy vedd fel a kaocsolatot a fajtaklubbal vagy a husky fajtamentéssel:


[link]

2018. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
A fajtamentés MENTI a kutyákat, nem megveszi a megunt jószágokat.
2018. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!