Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után miért...

Ivartalanítás után miért agresszív egy kutya?

Figyelt kérdés

Szüleimnek van egy 4 éves boxer-malionis nőstény kutyája. Hétfőn ivartalanították, azóta elég fura. Néha morog, vicsorít a szüleimre.

Ma kimentem a szüleimhez, kíváncsi voltam, hogy velem hogy viselkedik, mert hozzám nagyon ragaszkododik. Konkrétan alig mertem megsimogatni, mert a szeme sem állt jól, és morgott is. Mitől lehet?


2018. ápr. 25. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fáj a sebe és nem bízik annyira egyikőtökben sem, hogy ebben a helyzetben közel engedjen magához titeket.
2018. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem az ivartalanítás miatt.
2018. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg az állatorvosnál történt valami, pl. tiltakozott valami ellen és cserébe egy idióta megverte.
2018. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt az ivartalanítás? Az állatorvos mit mond? Kiképző mit mond?
2018. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hétfőn volt az ivartalanítás. Ma egyébként kapott 2 injekciót, a szüleim azt hitték, hogy talán attól van. Az orvos azt mondta, hogy biztos, hogy nem attól van, és ajánlott nyugtató nyakörvet.

Az az igazság, hogy a szüleim befogadták ezt a kutyust 6 hetesen, de sajnos ideggyenge kutyus. Valószínű, hogy valami nagyon nagy sokk érhette kiskorában. A lakásban egy boldog kutyus, nagyon okos. Viszont az utcán mindentől fél. És most kicsit én is félek, hogyha erre még rájön ez a viselkedés, akkor nem tudom, hogy mi lesz.

2018. ápr. 25. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy pár napig hagyjátok, ne foglalkozzatok vele és ne piszkáljátok. Hadd közeledjen ő hozzátok. Esetleg nyugtatót adhattok neki, ha azt látod rajta, hogy stresszel. De ezt az orvossal beszéld meg.
2018. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!