Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baset hound fajtáróp mi a...

Baset hound fajtáróp mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a fajta hajlandó lennék fel-le cipelni a lépcsőn.

Arra lennék kíváncsi hogy milyen a jelleme, mennyire játékos,Tényleg annyira taníthatatlan?


Az "életképtelen nem is igazi kutya" válaszokat kérlek ne is írjátok.



2018. ápr. 27. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass tenyésztői oldalakat, ők nagyon jól leírják a kutya jellemét.


Szerintem egyébként egy ritka ronda kutya, de ízlések és pofonok :D

2018. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lusta kutya, de ha játék van, akkor játék van neki is. :D Láttam én már őrülten futó bassetet. :D Nem taníthatatlan, csak nehezebb vele, de ezt úgy képzeld el, hogy több ideig tanítasz neki dolgokat, és többször gyakorolsz vele, de egyáltalán nem lehetetlen.
2018. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Keményfejű, makacs és igazából az agya helyén is orr van. :D Elég egy apró slukk valami őt érdeklő szagból, és futhatsz utána. Kiváló vadászkutya, aki egyedül dolgozik; ez megmarad a kedvencnek tartott bassetnél is. Persze mindig van kivétel, de általában lusta és kicsit belassult fajta hírében áll. Aki bassettel eddig találkoztam, egyik sem ugrott ki a bőréből, hogy simogatják, nem voltak hajlandóak barátkozni.

Erőskezű és hozzá hasonlóan makacs gazdát kíván.

2018. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt mamámnak. Az útszéléről halott társa mellől szedte össze előtte egy szaporító telepen élt mint kiderült később. A pár év hanyagtartás nyoma érződött a viselkedésén is. De amúgy kezelhető kutya volt a maga makacs módján. Valamikor játékos valamikor lusta. Sajnos a 6éves kort nem érte meg az előző tulaj miatt aki szinte kölyökkorába fedeztette már és több egészségügyi gondja lett végül minden erőfeszítés ellenére elpusztult.
2018. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!