Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Julius K9-es hámfelirat a...

A Julius K9-es hámfelirat a PASI NŐS az emberre vagy a kutyára értendő?

Figyelt kérdés
Màrmint értitek. Lány kutyusnak is lehet ilyet venni, nem?
2018. ápr. 30. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gazdira értendő. A kutyák se nem nősek se nem keresik a párt a felelős gazdi kezeiben. :D
2018. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy a kutyára kellene érteni. De bakker, ilyen tényleg van???? Mi a francért kell kiírni a kutyára a gazdi családi állapotát????
2018. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom azért mert a kutyát eszközként használva baromi könnyen leszólítják az embert ha akarnak tőle valamit.

Csak saját példa, én nőként tapasztaltam már ilyet. Sétáltattam a kutyát és leszólított egy-egy férfi aki szimpatikusnak talált és a kutyát használva kezdett beszélgetésbe, milyen fajta, hány éves, hogy hívják, mit szeret, jaj de aranyos pont mint a gazdája...:) És akkor már témánál is voltunk, ha megvolt hogy mivel szólítson le már ment tovább, elkezdett volna bepróbálkozni. Például nekem is volt akkor is ilyen eset amikor volt párom, tök kellemetlen volt. De egy ilyen "a pasi nős" felirattal viccesen tök elejét lehet venni az ilyesminek, bánom hogy fordítva nem láttam még ilyen matricát! :D

2018. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!