Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kutyát akarok! Mit csináljak?

Új kutyát akarok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám aki cuki de mégis akarok egy ilyen puha bundás kutyit! Bunkóság lenne?
2018. máj. 1. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a puha bundás kutyit is minőségien tudod tartani a mostanival egyetemben és nem csak a puha bundája miatt kellene hogy napi 2x megölelgesd hanem szociális életet is biztosítasz nekik akkor szerintem semmi gond. Én az öreg mellé vettem új kutyát. Nem azért mert az öreg kutya nem jó kutya hanem mer akkor fért bele az álomfajta az életbe de szinte egyforma gondoskodást kaptak. A játékot meg a sétát leszámítva mer a kis öreg 200méter után haza kéretőzött meg egyszer elment a labda után és anyi neki elég volt, nyilván a fiatal energia bombával ezek tovább tartottak.
2018. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mindkettővel eleget foglalkozni és törődni, akkor vehetsz mellé egy "puha bundás kutyit", bármit is jelentsen ez. Alapjában véve semmi nem tiltja, hogy több kutyát is tarts, csak ne a másik kárára történjen ez.
2018. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem 4 kutyám van, mindegyikkel megfelelő foglalkozás történik.

Napi 2 séta(udvaros ház), feladatok, játék, a séták során szabadon szaladgálás egymással és másik kutyákkal is, hétvégente nagy kirándulás(egész napos), ilyenkor nincs póráz, csak hegymászás, úszás, erdőt-mezőt járunk, az egész család jön és kint piknikezünk. Alig várom mindig a vasárnapot:)

Nem ugyanazt kapják, mert mások az igényeik. 4 kutyának 3féle táp kell és egyéb.

Az egyik hosszan szeret futni, a másik agility bajnok, a harmadik lételeme a szimat a negyedik, azaz az első már öregecske ebecske, de imádja a vizet és a finom birkózást(azt hiszem nagyjából ki lehetett találni a fajtákat, malamut, jack russel, tacskó és labrador).

:)

2018. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!