Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most 10 hónapos a kutyám és...

Most 10 hónapos a kutyám és azt vettem észre hogy a peraja kezd duzzadni ez ugye a tüzelés első jele?

Figyelt kérdés

Nagytestű és kicsit korainak gondolom a tüzelést.

Azt is hallottam hogy a kutya addig nő amíg nem tüzel( remelem ez nem igaz) szép termetes jószág de azért nőhetne meg pár centit. Izmosodni azt tudom hogy fog meg de a marmagassagra gondoltam.



2018. máj. 1. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

10 hónaposan ez már egyáltalán nem korai és igen valoszínűleg tüzel.

Minnél előbb ivartalanittasd.

2018. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg tüzelni fog és elég későn, egyáltalán nem korai.


"Azt is hallottam hogy a kutya addig nő amíg nem tüzel( remelem ez nem igaz)"


Nem igaz. Az én nagytestűm 7 hónaposan lett ivartalanítva, utána még jócskán nőtt, izmosodott.

2018. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:az ivartalan kutya más tészta! Ne keverd ide!


Ivaros kutyánál a megjelenő hormonok lezárják a hosszú csöves csontok epifíziseit. Ezért nem nő tovább.

Ivartalan kutyánál nincs ugye hormon,ezért nő magasabbra pár cm-rel.


Ez azért nem olyan bonyolult,alap biológia.

2018. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Mit ne keverjek ide te szerencsétlen? :)


7 hónaposan, első tüzelés után lett ivartalanítva a kutya!

Tehát cáfoltam a kérdezőt, aki azt írta nem nő az a kutya aki már tüzelt. S teljesen lényegtelen most ivartalanítva lesz utána vagy nem, kár is volt valóban beírnom, ha már az egybitesek ebbe is belekötnek!

2018. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tüzelni fog, és még nőni is.


Nagy hülyeség miszerint az első tüzelés után nem nő tovább.


Ne hallgass idiótákra!

2018. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak azt látom hogy a szokásostol kicsit duzzadtabb de a kedvén viselkedésén semmi változás.

Ivartalanitani nem szeretném csak akkor ha tovább tenyésztésre alkalmatlan ez pedig csak a diszplazia szűrés után derül ki.agyilag rendben van.(de erre is számítottam mert direkt elismert tenyesztőtől vettem)

Igazából csak tudni szerettem volna hogy fog e nőni utána ha nem nem ha igen akkor boldog leszek.

A legfontosabb az egészsége

2018. máj. 1. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
82%-os: nem baj,ha nem érted. Majd tanulod biológiából. Embereknél is ugyan így van. Utána olvashatsz nyugodtan.
2018. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem vagy ép. A legtöbb kislány már 12 évesen menstruál, ne mondd nekem, hogy utána egy centimétert se nőnek. Pfff....
2018. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Olvass már utána...nem hiába tanítják biológiából. Biztos hülyeség,azért.

Amúgy meg a hosszú csöves csontok epifízisei záródnak le. A kis csontoké nem. De bárhol utánaolvashatsz. Csak ez magasabb biológia,nem általános iskola szintű :)

2018. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, hogy te mit tanultál, vagy inkább mit nem tanultál a te dolgod!


A tapasztalat mást mutat, szóval tüzelés után is nőnek marmagasságra a kutyák, illetve humán értelemben is hülyeség amit írtál!

2018. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!