Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alkalmas lennék egy hovawartra...

Alkalmas lennék egy hovawartra? 22L

Figyelt kérdés

8tól 15 éves koromig volt mamáméknak berni pásztora, általában én vittem sétálni, sokat foglalkoztam vele.


Saját kutyám még sosem volt, de határozottnak és elkötelezettnek tartom magam, ezen kívül kutyasuliba is szeretnék vele járni mert szeretnék vele őrző védőzni.


Reggel fél óra séta, délután egy nagyobb séta, kutyafuttatóval és futni is járnék vele, majd még két 10 perces "pisi-kaki" séta.


Időm, türelmem lenne rá szerintem. Ti mit gondoltok?



2018. máj. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ha minõségi táppal eteted majd és mindenrõl kikérnéd egy állatorvos tanácsát, akkor tökéletesen alkalmas vagy rá. :)
2018. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Kiválasztasz tenyésztőt. Vélhetőleg ki fog kérdezni sok mindenről a kutyatartással kapcsolatban. Olyan is előfordulhat, azt mondja, a jelenlegi alomban nincs olyan kicsi, aki megfelelne neked. De az is lehet, pont rád vár egy neked született kiskutya.
2018. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

berni pásztor és hovawart azért nem egy kategória.

a hovawart munkakutya. ne vedd magadra- de mondani mindenki tud mindent-. úgyis majd az idő mutatja meg, hogy alkalmas vagy-e rá vagy nem.

de ha elkötelezettség van, utána is olvastál, már csak el kéne menned egy-két tenyésztőhöz, hogy élőben is lásd őket, véleményt kérj....

és bele kell vágni :)

2018. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!