Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak? Ez normalis?

Mit csinaljak? Ez normalis?

Figyelt kérdés

Van egy 6 honapos pomerania torpespitz keverekem. (Nem tudom mivel)

Oromeben vagy mikor meglat vagy uj embereknel neki all pisilni. Nem sokat de altalaban igy lepisil embereket. Raszolok de nem hiszem,hogy erti,hogy mi a bajom. Azt olvastam,hogy amikor talalkozzunk akkor en ne legyek izgatott hanem nyugodt es lepjek hatrebb. De nem mukodott. Nem tudom mitevo legyek.


2018. máj. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kan kutyád van? Kimondottan rápisil az emberekre?
2018. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kan kutya meg nincs kiherelve es igen rapisil az emberekre de ilyen csopoket meg a foldre is. De engem is lepisil. 🙈
2018. máj. 4. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm szukaja is ezt csinálja aztán ivartalanított. Azt olvastam hogy örömében csinálja a kutya ezzel is kifejezve tiszteletét, örömét, alázatát a falkavezér felé mikor az visszatér a falkához. Legalábbis ez volt a lényege. Nekem is ivaros kanom van és mikor olyan napja van ő is pisil mikor hazaérek bár ő idegenekre nem reagál így, sőt észre se veszi szinte ha ott vannak. De családtagoknak néha csinálja meg egyszer a dokinál de akkor inkább félelmében (hozza ért a doki ő meg retteg tőle pedig nincs rá oka).
2018. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen normális. Ez öröm pisinek hívják :)
2018. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszóval megjelöl a kedves ebecske mindenkit, akit ér.

Simán megjelöli azt, amiről úgy gondolja, az az övé. Kb neki ez olyan, mintha egy bokrot, fát jelölne meg.

2018. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most megjelol vagy oromeben csinalja? Hogyan tudnam leszoktatni? Ivartalanitas utan abba hagyna?
2018. máj. 6. 00:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, ha emeli azt a csöppnyi lábát amikor pisil mondjuk egy emberre, akkor jelöl.

Az örömpisinél simán elcsurran.Viszont olyankor nem pisil le semmit, senkit, hanem maga alá csurgat.

2018. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!