Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet mérgezés?

Lehet mérgezés?

Figyelt kérdés
1 éves kutyám ma megevett egy elpusztult méhet a folyosón, a másikat el tudtam venni tőle. Megkérdeztem a szüleimet, azt mondták nem volt rovarirtózva, legalábbis mostanában nem. Nem tudták konkrétan, hogy mikor volt pontosan az a "mostanában nem" és a neten sem találok semmit azzal kapcsolatban, hogy esetlegesen meddig mérgező egy rovarirtó.

2018. máj. 4. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a rovarokat irtja. :) (Illetve nem nagy mennyiség!) Abból már lehet baj, hogy a fullánk beleáll a torkába és bedagad és attól megfulladhat. :(
2018. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, azt nem írtad, hogy a kutya rosszul van. Ha meg nincs rosszul mért lenne mérgezés?

Egyébként a rovarírtószer csak a rovarokra hat.

2018. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elővigyázatos akarok lenni, mert a hétvégén nem leszek otthon vele.
2018. máj. 4. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként egy méhtől nem lesz semmi baja. Meg már írtam hogy a rovarírtó nem hat rá.
2018. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!