Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerti kutyus gazdik! Ti is...

Kerti kutyus gazdik! Ti is védekeztek kullancs bolha szúnyog ellen?

Figyelt kérdés
Az ember úgy gondolná, hogy az én kertemben nincsenek ilyen szörnyek. Pedig sajnos lehetnek. Mit használtok?
2018. máj. 4. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Frontline combót használok.


De hogy érted azt, hogy a kertedben nincs ilyesmi, hát azért naponta legaláb egyszer csak kiviszed szegény kutyát sétálni?

2018. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem védekezek. Márpedig erdő mellett lakom szóval mindegyik előfordulhat. 14 éve él a kutyám szóval NEKEM nincs vele probléma.
2018. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk, csak érdeklődöm, hogy a kerti kutyusosok mit használnak, mert egyik barátnőm kertesben lakik, és nem használ semmit. Én meg éppen beszélem rá, hogy kellene a biztonság kedvéért valamit. Ezért tettem fel a kérdést :)
2018. máj. 4. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kertben lakik a kutyám, sokat megyünk erdőbe is, és a Foresto nyakörv vált be.
2018. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi a panelban is foresto nyakörvet használunk. Javasoltam neki ezt is, de drágálja 10 ezerért. Szóval én akarok beállítani valamivel, csak nálunk ugye kevesebb az esély panelban, mint neki, hogy egésznap kint van a kutyája.
2018. máj. 4. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Már miért gondolnám úgy, hogy "az én kertemben nincsenek ilyen szörnyek"??? Mi Vectrát használunk.
2018. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bravecto 3 havonta + tavasztól őszig szívférgesség elleni tabletta havonta.
2018. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Advantix spot ont használok. Nagy testű kutyám van szóval 4 havi adag kb 20ezerbe kerül mer 40kg feleti szóval a kistestű kutyásat is meg kell vennem és együtt cseppenteni. Így is találtam benne 2 kullancsot bár sokat is fürdött meg esedékes volt az újabb cseppentés szóval ez miatt is lehet hogy gyengült a hatás. Szerintem a nyakörv olcsóbb lenne mer úgy tudom tovább bírja. Nalunk sajnos nem viseli el és leszedi magáról kicsi kora óta szóval ezért nem alkalmazom. Udavron is lehet kullancs, nálunk rendszeresen van fűnyírás, kert ápolás de elég ezeknek hogy vagy egy két bokor vagy hogy a szomszéd kerje gazban áll és már át is surrannak a kutyába.
2018. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Foresto + havonta Milbemax.
2018. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiltixet mutasd meg neki, a nagy méret is csak 5 ezer ft. Nálunk bevált, 2 éve ezt használjuk. Azonos a gyártó is (Bayer).
2018. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!