Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhairtás sok kutya esetén?

Bolhairtás sok kutya esetén?

Figyelt kérdés

Akiknek sok kutyájuk van, milyen szerrel kezelik őket bolha ellen?

Ami hatásos és amivel aránylag olcsón megoldható a bolhairtás?

Most nem tanmeséket várok, hogy: Ha nincs pénzed bolhairtóra, minek van ennyi kutyád?stb.

Van pénzem bolhairtóra, csak nem mindegy hogy 9 kutyára Frontline spot on , vagy akár Advocate cseppet veszek, vagy van más jó, olcsóbb megoldás is, amit nem ismerek.

És nem vettem őket, nem szaporítottam, hanem a felelőtlen és lelketlen emberek kutyáit befogadtam, otthont nyújtok nekik, szeretetet, kaját, nyugalmat, gyógyulást.



2018. máj. 5. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet ismerek, ami ér is valamit. Van egy Fypryst nevezetű szer. Spot on, és spray változat is van belőle. Nekem a spray volt, mert ez volt az amit pici (mentett) kutyán bolhára, ill. bolhaekcémára is tudtam használni. Bolhák ellen jól teljesített, és a kis szőrét is szépen rendbe hozta.

[link]

2018. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kullancs ellen mivel védekeztek?
2018. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
# 2 Ez nekem is szólt? Én Advantix spot on-t használok, a Fypryst-et azért ajánlottam, mert olcsóbb megoldást keresett a kérdező. Elvileg ez jó kullancsra is, ha beválik, akkor neki a spray változat egész gazdaságos lehet.
2018. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!