Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta ez a kutya? (kép)

Ez milyen fajta ez a kutya? (kép)

Figyelt kérdés

nézhettek sík hülyének (amúgy az egyik kérdező mutatta ezt a képet) de mivel nekem elvileg keverék kutyusom van, így nem is lett beírva, hogy milyen fajta. láttam az apját aki fajtiszta törpespitz, és az anyja pont olyan mint ez a kutyus:

[link]

és most döbbentem rá, hogy lehet rosszul tudtam, mert szerintem ez nem hasonlit pincsire, én meg mindig is azt hittem, hogy a kutyusom spitz és pincsi keverék, de lehetséges hogy nem pincsi. most lehet hülyének néztek hogy nem tudom milyen fajta a kutyám, de én is tudom hogy az vagyok :) előre is köszi ha valaki válaszol


2010. jún. 13. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez egy pincsi :D
2010. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
En meg pont azt mondom, hogy ez a kutya sokkal kozelebb van egy pincsihez mint egy spichez, sot egyaltalan nem latok semmit ami csak hajazna a spiccre.
2010. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel ez az anyja a szobanforgo kutyanak, a spitz pedig az apja...
2010. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia. Szerintem ez egy pincsi keverék. Hasonlít pincsire de mivel a szája hosszúkás esetleg lehet benne tacskó vagy ilyesmi.


Egy pincsi így néz ki: [link]


[link]


(sajátom :)

2010. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de én úgy tudtam, hogy a pincsiknek ilyen nyomott orruk van. amúgy igen, az apja spitz, nem az aki úgy néz ki mint aki a képen van, az az anyja.
2010. jún. 13. 23:55
 6/10 A kérdező kommentje:
mondjuk igen, lehet ez a kutyus is keverék. de kiköpött olyan mint az én kutyusom anyja :D
2010. jún. 13. 23:56
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen kutyám van, aki tibeti spániel (a spániel nem a megszokott értelmében) www.tibetispaniel.lap.hu egyébként ősi tibeti fajta és sokan nem ismerik, nem tömeg kutyus, jó jelzőkutya éber és nagyon szeretetre méltő, több színben létezik, nekem fekete-fehér-barna, de a zsemleszínű változat a leggyakoribb és köze nincs a pincsihez, csak annyi h mind2 távol keleti fajta!A nőstényenknek akár az oroszlánoknál kevesebb a szőrzetük!
2010. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj azt lehagytam hogy keveréknek tűnik a pofikájából, de hazározottan tibeti spániel jegyek láthatóak rajta!
2010. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ennek is nyomott orra van, ha nem is olyan végletesen mint a kiállítási kutyáknak.pincsi
2010. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyomott orra???na de könyörgöm! az nem így néz ki, ha láttál volna igazi pincsit akkor nem mondanád ezt! NEEEEM PINCSIIIIIIIII!!!!!!
2010. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!