Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baja?...

Szerintetek mi lehet a baja? A kutyám szeptemberben lesz 2 éves, amerikai staffordshire terrier.

Figyelt kérdés
A kutyámnak egy éve megműtötték a szemét(entropiumra),ami a szemhéj befordulását jelenti,nála az alsó fordult be.Egy ideig nem volt baj.De észrevettem,hogy gyakran hunyorog,könnyezik a szeme(csak a bal).Mondtam is az állatorvosnak,meg is nézte(de a kutyánánál ez nem mindig jön elő és gyakran hirtelen elis múlik)na szóval az orvos akkor látta mikor semmi baja nem volt.Mire hazaértünk újre kezdődött.Csepegtettem is neki az orvos által felírt szemcseppet,de látszólag nem jó neki,csípi és csak csúnyább lesz.Sajnos egy ideig ideiglenes kennelben volt,ami lehet poros volt neki,mivel alatta föld volt.Most átköltöztettük egy újba,ami pormentes.De nem hiszem,hogy ez okozza a problémát,mert keveset van kennelben(szinte csak éjszakára).Mi lehet a baja?Mit tehetek még?Ötletek?Valakinek hasonló probléma?
2010. jún. 13. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baja lehet, de látogass el a www.kutya.hu oldalra, ahol van olyan opció, hogy szakértők és van ott egy nagyon lelkiismeretes állatorvos, aki szerintem tud válaszolni a problémádra!Remélem jobban lesz a kutyus!
2010. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem menj el ide:


[link]

2010. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az előbbi vagyok,ide menj el elég jó a hírük:


[link]

2010. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. jún. 14. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!