Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a yorki es a...

Szerintetek a yorki es a border collie egymás mellett jol megvan? Nem fogjak egymast bantani?

Figyelt kérdés
2eves lany yorkihoz ha lehet fiu vagy lany border collie kene (a yorki nimcs ivartalanitva). A border colliet nem most vennenk kb nyar kozepen..es meg kolyok koratol kezdve lenne.

2018. máj. 5. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Bármilyen fajták jól megvannak egymás mellett kellően megnevelve és lefárasztva. Biztosak vagytok a borderben? Csak mert borderesként el tudom mondani hogy borzasztóan nagy a fizikai és szellemi fárasztás igénye, napi 3 órát is képes felemészteni és utána ugyanúgy hozza a labdáját hogy játsszak vele. Egyébként ivartalanítsátok mindkettőt, főleg ellenkező neműek esetében, meg amúgy is.
2018. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A yorki mennyire jól nevelt? Más kutyákkal milyen?

A borderrel mit sportolnál és milyen szinten? Munkakutya, nem házi kedvenc. A napi kemény szellemi és fizikai fárasztás kell és a nevelése sem olyan könnyű, mint a tv-ben.

2018. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A yorki nagyon jol nevelt, engedelmes. Mas kutyakkal nagyon jol megvan barmikor a masik kutya csak elmegy elotte es nem jatszik vele akkor ugatja de igazabol jol nevelt. Azt meg n tudom adhatnatok egy par tippet a sportokhoz is.
2018. máj. 6. 21:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Van ra legalabb minden nap 3oram, mar kicsit utana olvastam a fajtanak.
2018. máj. 6. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Ha fogalmad sincs mivel jár egy munkakutya, ne akarj! Én naív azt hittem, hogyha már bordert akarsz, akkor a yorkiddal is dolgozol, sportolsz és a profibb munka miatt is szeretnél ilyen kutyát. De ha téged eddig nem motivált a kutyás munka, eztán sem fog.


Ne akarj így munkakutyát! Nem neked való!

2018. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell ennyire leszólni? "Én naív azt hittem, hogyha már bordert akarsz, akkor a yorkiddal is dolgozol," Mégis mit dolgozzon egy yorkie-val? Össze sem hasonlítható a kettő. Nem kell úgy beállítani, mintha csak vérprofiknak lehetne borderük. Igen, kell neki mozgatás, de mint a kérdező is mondta, van rá napi 3 órája, ami bőven elég. Nem kell ezt ennyire túlgondolni.

Ivartalanítani viszont tényleg ajánlatos lenne őket, pláne ha ellenkező neműek.

2018. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!