Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jófogásról érdemes Cavaliert...

Jófogásról érdemes Cavaliert venni, vagy inkább kennelből?

Figyelt kérdés
Ha kennel akkor honnan lehet 150.000 körül venni?

2018. máj. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Jófogásról ne vegyél kutyát ki írnak azok fűt-fát hogy tk-s meg szürt azt kapsz egy beteg szapis kölyköt aminek a törzskönyve is hamis vagy elveszett ez meg az miadt.Keress rá neten a kennelekre ha egy kettő megtetszik írj a tenyésztőnek hogy szeretnél egy kölyköt...azt hozzá teszem hogy álltalában foglalót kérnek és lehet csak egy következő alomban fogsz kapni kiskutyát.Hiszen vannak olyan tenyésztők akiknél fél évet kell várni mert a lehetséges gazdik már születésüknél kiválaszák a kölyköket de vannak kivételek.Sok sikert az új családtaghoz 😊
2018. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen kutyafajtát sem érdemes a jó fogásról vásárolni.
2018. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen kutyàt nem vennék jófogásról, pláne nem cavaliert. Nagyon beteges kutyafajta, kizárólag jó tenyésztőtől érdemes venni. A környezetemben 2 van , az egyik szívbeteg a másik meg emésztési zavaros. Googlebe beírod, hogy cavalier king charles tenyésztő és egész biztos fog kidobni párat. Viszont az ára szerintem több lesz, mint 150.000
2018. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Esetleg tudnátok mondani kenneleket amik még aktívak mert kerestem egy csomót de leginkább olyanokat találtam akik már évek óta nem írtak ki semmi újat? :(

2018. máj. 12. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!