Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Rosszul lett a csivavá...

Sürgős! Rosszul lett a csivavám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezt a kérdést gyorsan teszem fel, szóval ha valamilyen heleyesírási hibát találtok azt nézzétek el. Szóval van egy 4 éves csivava kutyánk aki lány és ki van ivartalanítva. Egyik nap adtunk neki rántott csirkemellet, amit nagyon szeret. Ugyan úgy csináltuk mint eddig, de most valamiért hányni kezdett. Egy nap 6x hányik, és sokszor megy ki kakilni. Egyik nap nem is tudom mit (ez egy picit undi lesz de igy bolt egy surgos lenne tehat minden reszletet leirom bocsi) kakilt. Nyálkásnak látszott és nyúlos volt. Színe fehér volt... le van törve minden nap. Mkst is alszik szegényke. Állatrvos azt mindta, hogy ha rosszabbodik az állapota akkor mindenképp hozzuk vissza a kutyit. Mitől lehet? És hogyan gyógyítható?
2018. máj. 7. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvos nincs a közelben? Így ki fog száradni.
2018. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs, sajnos csak egy van. Ki fog száradni? Ezt hogy érted O.o hogyha sokat itatjuk, akkor jobb lehet?
2018. máj. 7. 13:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan csak kihányja, akkor nem. Mindent kihányja? Vagy marad benne valami?
2018. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű gyulladás csökkentő kellene neki, de azonnal vissza kellene vinni állatorvoshoz. Bár ahogy előttem írták, egy másikhoz. Mert már az előzőnek kellett volna injekciókat adni neki!!!
2018. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem hány ki mindent. Van amikor csak savat, de néha öklendezik. Szokott magától inni néha, de akkor mostantól többet fogom itatni. Köszi a válaszokat! Ja és ma nem biztos hogy el tudom vinni, mert jelenleg még dolgozok. Holnap délután el tudom vinni. Köszönöm.
2018. máj. 7. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd el, és ne hagyd magad lerázni. Majd írd meg, mi a helyzet. Szurkolok.
2018. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben a doki nyakán ülnék persze átvitt értelemben. Ha marad benne víz, akkor jobb a helyzet. Nem hiszem, hogy a csirkemelltől lett rosszul. Benyalhatott valamit? Mit eszik amúgy? Ne hagyd magad lerázni tényleg. Nincs jól a kutyus.

Drukkolok én is!

2018. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér volt a széklete, akkor leállt az epetermelése. Lehet, hogy epe vagy hasnyálmirigy problémája van. Vidd el egy normális dokihoz! És ha legközelebb is ilyen a kakija, fényképezd le, hogy meg tudd mutatni a dokinak!! (nem viccből írtam!!)
2018. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2018. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi hogy nem irtam. A kutyus jol van mar teljesen :D elvittem az allatklinikara megrontgenezzek, de semmi olyan nagyon komolyn nem volt. Az orvos azt mondta csak egy gyomorrontas lehetett. De amugy meg mar teljsen jol van a kis bogyo mar jatszik, eszik, iszik :)
2018. máj. 15. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!