Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászt lehet tartani...

Németjuhászt lehet tartani lakásban gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk német juhászkutyánk volt panellakásban. 3-an voltunk gyerekek. Imádtuk, és mindig levitte valaki a kutyát, szóval nem volt gond. Ha meg otthon voltunk akkor vagy játszott velünk, vagy a közelünkben aludt a foteljában..:) Gyerek mellé a legjobb kutya
2018. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9 hetes korától nevelem a német juhászom. Kinti benti kutya kertes háznál. Én is próbáltam hogy bent tartom míg kicsi, de esélytelen volt. Fogzáskor szétrágott mindent. Mire haza jöttünk volna a ház romokban hevert volna. Én sosem tartanám csak bent. Így viszont jó volt, míg nem voltunk kint volt, mikor itthon voltunk akkor bent, és így szépen megtanult bent viselkedni.
2018. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden csak nevelés kérdése. Ebbe beletartotik a napi szükségleteinek kielégítése is, és itt most nem a kaki/pisi/hami trióra gondolok.
2018. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van napi 3 órád mozgatni a kutyát ( és itt intenzív mozgásra gondolok : labdazás,húzos játékok,bandazás más kutyákkal,futtatás) valamint ezen kívül 1 órát foglalkoztatod szellemileg(kutyasuli,trükkök,vezényszavak tanítasa/gyakorlása) , akkor minden probléma nélkül. Ha ez sok, akkor inkább keress más fajtát.
2018. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van panelban németjuhászom (meg egy labradorom és egy pitem), tökéletesen jól elvan(nak) bent. Minden reggel és este 1-3 órát vannak kint, ami nyilván nem pórázas séta, hanem egymással és másik kutyákkal is játszanak, birkóznak, meg én is játszok velük, nevelem, tanítom őket, bikejöring stb meg hétvégén kutyasuli. Őrző védő és súlyhúzás.
2018. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!