Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan temessem el?

Hogyan temessem el?

Figyelt kérdés
A kutyám, 10 éves németjuhász, szerdán eltatják, bélrendszeri gondok miatt. Ilyenkor eltemethetem ?

2018. máj. 7. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van udvarod eltemetheted, persze. Ha nincs akkor sokan a hamvasztást választják, de más léteznek kisállat temetők is. Persze ezek nem olcsók. Sajnálom a kutyust :(
2018. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy eltemetheted, de csak saját udvaron, és legalább fél méter mélyre kell temetni (ne haragudj ha morbid voltam vagy bunkó, de ezek szigorú szabályok)

Ha nem tudod saját udvarra temetni, akkor az orvosnál is lehet hagyni

Neked kell érezned, hogy hogyan szeretnéd eltemetni. Részvétem a kutyus miatt.

2018. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Mi a kert leghátuljába egy bokor aljába temettük el,persze eléggé mély gödröt ástunk ki.Mondjuk én személy szerint nem voltam ott,de szerintem ilyenkor valami pongyolába illik beletekerni.

Habár lehet,csak hülyeség,amit gondolok.

Plusz esetleg megjelölheted valami kicsi fakereszttel.

:C

2018. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, nagyon sajnálom :(


Ha van udvarotok, ott el lehet temetni.

2018. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként itt olvashatsz róla:


[link]


Sajnálom :(

2018. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehet rajta segíteni? Más orvos is látta vagy csak az az egy, aki rögtön altatni akarja?
2018. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Részvétem. :(

Ha van saját kerted, akkor igen, eltemetheted, arra figyelj, amit a második írt, plusz még arra, hogy a telekhatártól minimum 1.5 méterre legyen a sírja.

Ha nincs kerted, akkor két opciód van: vagy az állatorvosnál hagyod, vagy vannak manapság kisállathamvasztók, akik elhamvasztják a kutyádat, és a hamvait egy urnában kapod meg. Anno, amikor a cicánk meghalt, mi ezt a megoldást választottuk. Ha erre az opcióra esik a választásod, akkor én őket melegen ajánlom, nagyon emberséges a hozzáállásuk: [link]

2018. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elvittem egy másik orvoshoz és ő segít . Mégsem kellett elaltatni ÉL, ÉS VIRUL!!!!!
2018. máj. 10. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, ez jó hír!! Megkérdezhetem mi a betegsége?
2018. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, ennek örülök! Kiderült, hogy mi baja van?
2018. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!