Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az eddig jó evő kutyám válogat...

Az eddig jó evő kutyám válogat, nem eszik! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

15hónapos szuka nagytestű benti kutya eddig nagyon jó evő volt,meghallotta hogy csörög a táp ugràlt pörgött a levegőben.aztan 2 hete meg jött a nagy meleg,fele tápot evett mint eddig,de ha kínáltam répa vagy jutalom falat minden gond nélkül megevett volna belőlük akár egy nagyobb adagot is. 2hete küszködöm ezzel,imád mindent ami halas,így elkezdtem 1-2 evőkanál halas konzervet keverni a kajájához és pár napra vissza is tért minden a régi kerékvágásba ám ma tegnap estétől azt csinalja hogy lenyalja a tápról a konzervet és a táp szemeket ki köpködi. Szerintetek megunta a tápot?? Egészségileg minden rendben vele játszik,jót kakál,boldog csóvál.

Viszont lehet elrontottam mert nagyon megijedtem mikor nem akart enni és megetettem a kezemből,azóta ha hagy a tál alján tápot és esetleg a kezemből kínálom neki egyből megeszi az összeset!

Bocsi ha hosszú lett,köszönöm!!


2018. máj. 8. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 13 hónapos. Igaz, ő kinti de a lényeg ugyanaz. Egy hete volt, hogy kihagyott egy-egy étkezést. Én úgy voltam vele, hogy ez még nem probléma, ő tudja, hogy kell-e neki. És alapvetően ő is jó evő. És semmi probléma nincs már. Lehet, hogy egy kicsit túlreagálod. De persze jobb félni, mint megijedni. Persze ha továbbra sem eszi meg a tápot, akkor próbálj ki egy másikat, aztán ha azt sem eszi, vidd el állatorvoshoz. De szerintem nincs nagy probléma.
2018. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán nem éhes annyira.

Már nem növekszik, meleg van, kevesebb kell neki. Ne erőltesd az evést. Több mozgás és nass, juti megvonás.Eléteszed-elveszed.

2018. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!