Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 évesen színt vált a szőre?

2 évesen színt vált a szőre?

Figyelt kérdés
Eddig fekete volt, most barnul folyamtosan. A szőre teteje még fekete, alszőre teljesen barna. Ez kb 2 hónapja kezdődött. Azóta egyre barnább mindenhol. Normális, hogy teljesen más színe lett "hirtelen" ?
2018. máj. 8. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kutya?
2018. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erdei kopó
2018. máj. 8. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden fajtánál más. Nekem most egy 2 éves golden retriverem van, aki kiskorában fehér színű volt. Amikor elmentünk kiválasztani az összes tesójával együtt mind fehérek voltak de a füle krém színű volt. Most 2 éves és krémszínű, olyan mint amilyen a füle volt 8 hónaposan. De nyilván ez csak egy fajta. Úgyhogy pl ez a fajta nagykorára ,,lecseréli" a szőrét más színűre. Furcsa az, hogy feketéről barnára vált, mert az öregkori ,,őszülést" kivéve általában sötétedni szokott a kutyák szőre mintsem világosodni..
2018. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*elnézést most látom csak hogy erdei kopó. Na annál viszont szerintem ez abszolút normális.
2018. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fekete kutyáknál előfordulhat, hogy fakul a szőrük (környezeti hatásra, mint pl a napfény, vagy helytelen táplálkozás is kiválthatja), ilyenkor vöröses, barnás beütése lesz helyenként. A téli, vastagabb bunda is lehet világosabb. Nem lehet, hogy vedli az aljszőrzetét, és az elhalt szőrök világosabbak és azt látod?
2018. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erdei kopó? Nem erdélyi? :)
2018. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert selymesebb is lett a szőre. Husit eszik külön neki főzve.

És de erdélyi bocsánat a telefonom kijavította, és nem figyeltem :)

2018. máj. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!