Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok?

Milyen kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy közepes méretű kedvencnek való kutyafajt keresek.Az interneten nem találtam megfelelőt.Segítenétek?

2018. máj. 8. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az oldal segíthet ;)

2018. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körbe menhelyeken, alapítványoknál, válassz keverék kutyust. Sokszor gyönyörűbbek kinézetre, mint bármely fajtatiszta, és garantáltan egyedi kutyád lesz, ami senki másnak nincs. :)
2018. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre a célra számtalan fajtát lehetne ajánlani, kérdés, hogy hozzád melyik illene. Kint vagy bent tartanád? Mekkora mozgásigényű kutyát keresel? Mennyi időd lenne lefárasztani? Sportolnál vele (akár hobbi szinten), ha igen mit? Kicsit konkrétabb leírás kellene, hogy jó ajánlatokat tudjunk adni.

A menhely is remek alternatíva lehet, ott is szoktak lenni fajtatiszta kutyák, és kölykök is. Ami fontos, hogy a szaporítókat kerüld el. Ha egy konkrét fajta kell akkor keress hivatalos tenyésztőt :)

2018. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb közepes méretű kutya tökéletesen alkalmas kedvencnek. Sokat segítene, ha leírnád miket néztél már és miért nem voltak ezek megfelelőek...
2018. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Válaszoló #1 :ott már próbáltam,de azért köszi
2018. máj. 9. 13:48
 6/6 anonim válasza:
Én egy spánielt ajánlanék neked, ha benti kutyust szeretnel. Nagyon okosak, turelmesek es nagyon tudnak szeretni, de ez kolcsonos. Nem mellesleg gyonyoruek.
2018. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!