Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több víz fogyasztás miatt...

Több víz fogyasztás miatt lehet magasabb a foszfát a kutya vérképében?

Figyelt kérdés
Nem diagnózist várok, mert azt kapok az orvostól :) annyi a kérdésem, hogy mivel több vizet iszik emiatt lehet egy picivel magasabb a normális érték fölött? A leletet megkaptam emailben, de a dokival csak délután tudok beszélni. Hálistennek a pici foszfor magasságon kívül minden normális :)
2018. máj. 9. 09:43
 1/5 A kérdező kommentje:
*foszfát bocsánat elírtam másodszorra
2018. máj. 9. 09:47
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem . erről mire következtettél?
2018. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából én sem tudom honnan szedtem ezt. 1.6 a felső határ neki 1.7 ami nyilván nem bajt jelez, csak kiváncsi vagyok, hogy igazából miez a szervezetben.
2018. máj. 9. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A kreatinin szintje normál,130 alatt van?Az én kutyám is sokat ivott és ez utalt a veseelégtelenségére.
2018. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Normál hálistennek. Ő is vesebeteg, de szed rá gyógyszert, és a két értékhatár között tartja neki nagyon szépen régóta.

Köszönöm a válaszodat!

2018. máj. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!