Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatisztaság.7 hónaposan...

Szobatisztaság.7 hónaposan óránként le kell vinni a kutyusainkat, ez normális?

Figyelt kérdés

Két bichon havanese testvérpárunk van.

Szobatiszták, azonban óránként szükséges sétáltatni őket, hogy ne piszkítsanak be.. Sok helyen olvasom, hogy kb napi 3x viszik le a kutyusokat, és hogy kibírják. Ezt hogy érhetem el? Vagy még kicsik? Nem teher, azonban jó lenne kicsit lecsökkenteni a séták számát. Tudnátok segíteni? 😊



2018. máj. 9. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen is 2 óránként vittem le. 7 hónaposan ez semmi egy kutyának, simán kibír akár 6-7 órát is. Lassan próbáld lassan növelni az időt a séták között. Kibírni ki fogják, hacsak nincs egészségügyi probléma ami miatt ez gondot okozna.
2018. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áhh, bocsi szóismétlés :"D Ha nem sietsz ki velük óránként akkor bepisilnek, vagy már csak elővigyázatosságból is kiviszed őket időnként?
2018. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A már 4 hónapos kiskutyám simán kibírt 6-7 órát is, ha kellett. De alapból elég volt 3-4 óránként levinnem.


Ha nem viszed le, bentre ürítenek? Ha igen, akkor valamit rosszul csináltál és még nem értik a szobatisztaságot vagy valamilyen eü gondjuk van.

2018. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami gubanc van. 7 hónaposan nálunk napi 4 pisi volt. 8 hós kora óta pedig elég neki a napi 3.
2018. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Most, hogy belegondolok sokszor elővigyázatosságból is kiviszem őket. Képzeljétek el, nem tudom mi van de reggel kivittem őket sétálni kb 6 órakor, nővérem dél körül, fél 4kor pedig ismét én. És kibírták! Nem volt baleset. Azt hiszem túlreagáltam.

2018. máj. 10. 16:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra ilyen élményben van részem :D
2018. máj. 10. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szuper!!
2018. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fejlemények: heti max. 3 baleset/2 kutya

2 vagy 2 és fél óránként megyünk sétálni és kint elintéznek mindent.:D Sokszor az egyik jelez is

2018. jún. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!