Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közepes méretű aranyos kutyafa...

Közepes méretű aranyos kutyafajtákat tudtok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 09:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem cukiságra veszünk kutyát, hanem az életvitelünkhöz valót keresünk, és utána abból válogatunk! :D
2018. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Egyetemre is beíratnám, ha megérdemli.
2018. máj. 10. 12:18
 13/25 A kérdező kommentje:
Nemrég volt a Tv ben, hogy egy Staffi, minden előzmény nélkül, sétáltatáskor ráugrott a saját gazdája unokájára, és halálra marta.
2018. máj. 10. 12:24
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
hát persze, az én kutyámat meg már 2x megmarták csivavák. Persze az nem érdekel senkit mert a kutyám testileg annyira nem sérült, de nekik köszönhetem hogy azóta a bulldogokon kívül minden kistestűt elvből utál, szóval a lelke sérült, hiába voltak kicsi kutyák. És tudod eddig rosszul nevelt bull-al itt nem találkoztam, ellenben szinte egy jól nevelt kis vagy közepes testű kutya sincs.
2018. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
sokkal több agresszív kistestű van, csak azoknak a támadásaik nem olyan látványosak, egy bull meg csak csúnyán néz és már mehet a tv-be meg újságokba, cikkekbe.
2018. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Sok kutyabuuuzi. Megnézném ha a kutyátok bekattan, és szédszedi gyereketeket mit szólnátok.
2018. máj. 10. 13:03
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mudi a legaranyosabb, de többek szerint nem szép.

A sztaffiról meg annyit, hogy amelyik kutya megtámad valakit, azt hidd el, nem előzmény nélkül teszi. Csak nem vették észre az intő jeleket. És az ilyen hozzá nem értő gazdik miatt ítélnek el egy-egy fajtát.

Itt a GyK-n is sokszor ajánlják a sztaffot olyannak, aki gyerekbarát kutyát keres. Kicsit haragszom is rájuk, mert sokan nem teszik hozzá, hogy nagyon következetesen, kemény kézzel kell nevelni. És ha mindent jól csinálsz, akkor valóban gyerekbarát lesz, cukimuki, meg jó családtag. Ha viszont elrontasz valamit a nevelésében, aranyosnak találod a nevelési hibákat, hagyod, hogy a fejedre nőjön, akkor baj van. És ilyenkor mondják, hogy a fajta milyen veszélyes.

2018. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Sok kutyabuuuzi. Megnézném ha a kutyátok bekattan, és szédszedi gyereketeket mit szólnátok."


9 éves pitem van, és 5 éves gyerekem.

Képzeld nem támadta meg a gyereket soha, és nem is fogja.


Pont ezért írtam, hogy ne legyen kutyád, mert fogalmad sincs az egészről.

AZ a kutya sem a semmiből támadta meg azt a gyereket. Csak a híradások azt már nem mondják, hogy előtte évekig heccelte, vagy nyomkodta a szemét/fülét, ráfeküdt, jégrémes pálcikát dugott a fenekébe...stb. Mert a kutya SOHA nem támad ok nélkül (és figyelmeztetés nélkül sem). Csak az már nem olyan hírérték, mint a "harci kutya halálra marta minden ok nélkül..."

2018. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Utolsó végre egy értelmes válasz.
2018. máj. 10. 13:18
 20/25 A kérdező kommentje:
Illetve utolsó előtti.
2018. máj. 10. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!