Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden retriever elviseli a...

A Golden retriever elviseli a macskákat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
ha megfelelően van szocializálva akkor igen, bár nem árt vigyázni mert vadászkutyák.
2018. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha saját macskád van, akivel összeszoktatod, természetesen el fogja viselni. De ez a többi macskára nem vonatkozik :)

A két kutyánk kicsi koruktól hozzá vannak szoktatva a saját cicánkhoz. Az ő cicájuk szent és sérthetetlen, de az összes többi macskára nagyon mérgesek, ugatják őket és ha engednénk, utánuk erednének. Persze tiltjuk őket és póráz nélkül sem mennek őket kergetni, de méltatlankodnak az idegen macskák láttán.

2018. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon is.Együtt alszik a macskával,rá szokott mászni,a kutya ,egy még örül is neki.Imádják egymást,pedig egy 6 kg-os ivartalanított kandúrról van szó.
2018. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Imádom a kutyákat, imádom a cicákat (nekem is van 2-2) de minden csak szoktatás és nevelés kérdése náluk.

Csak tőled függ!

2018. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak olyan esetek amikor nem csak elviseli, hanem örül, hogy van társa. (Bár hozzáteszem, hogy szerintem egy macskára máshogy tekint a kutya mint egy másik kutyára mondjuk)
2018. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!