Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan van a hajléktalanoknak...

Honnan van a hajléktalanoknak állandóan kutyájuk?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni? Volt már rá példa, hogy az állatbolt előtt telepedtek le, az ember megsajnálja, és vesz a kutyának ételt, és megnézi van e vize. Volt, hogy a hajléktalan utánam vágta a kutyakaját, hogy neki vegyek enni ne a kutyának, vagy adjak pénzt. Másik eset: odaadtam neki a száraz tápot boltból kifele, hogy a kutyus lakjon jól, és mire beszálltam a kocsiba elszaladt a csöves, és megpróbálta eladni a tápot, vagy elcserélni borra.. gusztustalan volt..

Ma ismét kint ült a bolt előtt egy hajléktalan egy kutyussal. Nem volt sem koszos sem büdös, és még részeg sem. Vettem a kutyának enni, a hajléktalannak meg adtam egy kis pénzt. A kutya a nyakamba ugrott, simogattam, nagyon édes volt. Mikor átadtam a kutyakaját azt mondta, hogy: nézze mennyi jó ember van, és hoz a kutyának enni. Nagyon szépen köszönjük. (Több étel volt már ott). Aztán a pénznél megszólalt: hölgyem, adott ételt a kutyámnak a pénzt nem fogadom el. Leraktam neki, és mondtam, hogy jól jön az még. Megkérdezte, hogy hazaviszem e a kutyát. Mondtam neki, hogy van otthon kettő, és ráadásul panelban lakunk (két kistestű). Ha kertesben laknánk egy percig sem gondolkodtam volna, elhoztam volna a kistestű kutyát. Azért megkérdeztem van e hol aludniuk. Azt mondta van, csak kevés a pénze, és kikényszerül ülni koldulni. Ha nem lett volna, akkor elhoztam volna a kutyust, és megoldottam volna valahogy.


Honnan szereznek állandóan kutyát a rosszindulatú hajléktalanok? Miért a kutya szív? Miért nem tesznek az ügyben semmit, hiába jelented be? Ha el is veszik a kutyát tőlük, akkor szereznek újat.. és a kutyát rakják ki a tűző napra, és a pénzből a kutya kb semmit nem kap, mert olyan részegek, hogy esnek kelnek a bor után állandóan..


2018. máj. 10. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sok hajléktalan tart kutyát hogy megvédje amikor az utcán alszanak ez Amerikában is nagyon népszerű. És te kedves Kérdező nagyon rendes vagy hogy segítesz a nálad szegényeknek. Jó hogy vannak még ilyen emberek! 😉
2018. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó:


[link]

2018. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországon annyi a kóbor kutya mint tengerben a víz, szerinted meddig tart felkarolni egyet és a nyakába kötni egy madzagot?
2018. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Egyrészt összeszedik a kóbor kutyákat, másrészt láttam már több olyat is hogy a csövit valaki koldultatja, és a "főnök" adja a kutyát.
2018. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kóbor kutyákat összeszedik, vagy a kolduló maffia feje adja nekik.

Mit lehet tenni? Nem adsz nekik pénzt és jelented az állatvédőknek.

2018. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Olyanra is volt példa, hogy valahonnan ellopta, benyugtatózta, hogy egész nap feküdjön és koldult vele.
2018. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: hajléktalannak csak BONTOTT kutyakaját szabad adni! Azt nem tudja eladni, vagy elcserélni borra (jobb esetben). Nem baj ha nem veszel ki belőle, de a csomagoláson látszódjon, hogy ki lesz nyitva.
2018. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!