Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » O soha nem lesz mar bujos?

O soha nem lesz mar bujos?

Figyelt kérdés

Van egy 6 honapos kutyam. Mikor haza erek kell neki vagy 5 perc,hogy lenyugodjon, mert annyira orul nekem. Ugral,nyalogat es szuper izgatott. De miutan lenyugodott nem szereti ha olelgetem, puszilgatom. Altalaban csak neki all engem ragni :D Volt egy kutyam aki nagyon bujos volt, velem is aludt. De ez a kutyam nem alszik velem. O a nappaliba alszik. Talan ezert nem alakult ki koztunk olyan szorosabb kapcsolat?

Fog ez valtozni? Azert ilyen, mert meg pici?


2018. máj. 11. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Buj – község Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében.

Buj – város Oroszországban, a Kosztromai területen.

Buj – folyó Oroszországban, a Káma mellékfolyója.

Buj – folyó Oroszországban, a Vjatka mellékfolyója.


De idegesít, mikor valaki MAGYAR ember létére az ékezeteken spórol. Már alsó tagozatban tanítják, mennyire fontosak az ékezetek, hiszen elhagyásukból más jelentésű értelmes szó jön létre.


Ha te ezen kérdésben a bújik igére gondolsz, írd hosszú ú-val.


Teljesen érthető a kutya reakciója. Hiányzol neki. Megjelensz. Örül. Aztán amikor már mellette vagy egy ideje, nincs annyira bezsongva, mint amikor sok ideje nem látott. Szerintem ez normális viselkedés. Elvégre nincs két egyforma kutya. Ne hasonlíthasd az előzőhöz, sose lesz olyan.

2018. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Latsz ekezetet mashol?? Talan azert nem, mert kulfoldrol irok.... Miert kell mindig mindenbe bele kotni.
2018. máj. 11. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Legyél egy kicsit türelmesebb! Még csak hat hónapos, kölyök. Elsősorban a játék érdekli még. A kutyák is személyiségek, vannak közöttük későn érők.

Az én labradoromat meg sem lehetett fogni ilyen korában, állandóan csak rohangálni akart, játszani, bújócskázni. Ha megöleltem, azt is játéknak fogta fel.

Az egyik cicám is csak egy éves kora körül kezdett dorombolni, bújni. Addig meg sem lehetett simogatni, elszaladt. Már kétségbe voltam esve, hogy sosem fog hozzám kötődni. És tessék, ahogy megkomolyodott, megtört a jég. Nyugodj meg és várj még egy kicsit, ha látja, hogy szereted, ő is szeretni fog, ez biztos.

2018. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi de én soha nem laktam Magyarországon mégis tudok ékezetet használni :D Ennél rosszabb kifogást még nem hallottam.
2018. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Engem meg az olyan fontoskodó majmok idegesítenek, mint te, 1-es. Ha nem magyar billentyűzetről ír, nem lehet elvárni az ékezeteket, meg egyébként is, a szövegkörnyezetből egyértelműen egyértelműen kiderül mire gondol a kérdező.


Egyébként az én kutyám is hasonló volt, de pár év után elkezdett mellettem aludni. Most 15 éves, a simogatást még mindig csak rövid ideig tűri, de néha magától bújik, akkor tovább lehet.

2018. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Változhat még, de lehet, hogy ő kevésbé igényli a hozzád bújást. Ez nem jelenti azt, hogy nem elég szoros a kapcsolatotok. Nekünk a két kutya közül az egyik non stop tudna összebújva maradni és puszilkodni, a másik is mindenhová követ, de ő 1-2 méterre fekszik le tőlünk. Egy kis fültő vakarászás oké, de ennyi elég is. Vele pedig szorosabb a kapcsolatom, mint a pusziautomatával 😊
2018. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nevelni kéne azt a kutyát. Ha rág, ott hagyod a tarka f...ba, majd foglalkozol akkor vele, ha lenyugodott. Nem hülye, meg fogja tanulni hogy rágás = móka vége.


Nem minden kutya bújós. Viszont a kutyák nyelvén az ölelés egy baromi kellemetlen, domináns mozdulatsor, meg kell tanulniuk, hogy a buta ember ezt nem úgy érti. És nagyon sok kutya így is maximum csak tolerálja az ölelést.


Másrészt, ahogy már leírták előttem, nem az öleléstől meg az együtt alvástól lesz szoros a kapcsolatotok, hanem a közös élményektől.

2018. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!