Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan adnátok át az ajándék...

Hogyan adnátok át az ajándék kutyust a kislánynak?

Figyelt kérdés
Pepcobol vettünk ilyen összehajthatós kartondobozt. Ha azt kibélelnénk? Csak pár percig lenbe benne. Vagy csak egy masni rá?

#kiskutya #kuslány
2018. máj. 12. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, nem ez volt a kérdés, de nem adnék gyereknek kutyát, mert úgyis rajtad fog maradni, ha ráun. Nyáron majd a 35 fokba, ősszel a tocsogó, okáig süppedő sárban,meg télen majd a -15-ben, meg -20-ban, meg a 30 cm-es hóban, fogcsikorgató hidegben is rád fog maradni. Most még kicsi, aztán lesz majd nagyobb is, ahogy nő, egyre nagyobb gondot fog jelenteni.A rengeteg pénzről, amibe majd belekerül(kaja, oltások,stb. stb.) még nem is szóltam. Végiggondoltátok?
2018. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
okáig=bokáig
2018. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Oké

A kérdésemre a válasz?

2018. máj. 12. 10:51
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Élő állatot nem ajándékozunk!

Honnan van, bejegyzett tenyésztőtől, állatmentőkről, menhelyről, vagy lutri alvilági szaporítótól?


Nem kell berakni dobozba, egyszerűen odaadod neki, de az nem az ő kutyája lesz, gondoskodni a szülőknek kell róla.

2018. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Valahogy különlegessé tesszük neki
2018. máj. 12. 10:58
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Tehetitek dobozba. Pár percig nem lesz baja benne.


De ahogy a többiek is írták, ez egy hatalmas felelősség. Veheted úgy, hogy lesz még egy gyereketek, akit szintén nem hanyagolhattok el soha. Sétálni kell vinni, és költséges a tartása. A kutya nem a lányodé lesz, hanem a tiétek, a szülőké. Vagy menhelyről fogadjátok örökbe, vagy tenyésztőtől vegyétek. Szaporítótól semmiképp!

2018. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Volt már kutyánk

Nem gyakoris tökéletesen tartott

Csak olyan sima ;)

De köszi

2018. máj. 12. 11:09
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

ez hülyeség, hogy a szülők nyakán marad a kutya..., miért kell állandóan általánosítani? 12 éves koromban kaptam meg az első saját kutyámat, és igen, télen, hóban, fagyban, esőben, kánikulában, mindig foglalkoztam vele, mind a mai napig én foglalkozok vele, én etetem, én itatom, én gyógyítom, ha beteg


ahogy írták mások is, nem jó élő állatot ajándékba adni, egyszer engem megleptek egy hörcsöggel, nagyon aranyos volt, meg imádtam, de nem tudtam vele foglalkozni, ezért el kellett ajándékozni olyan valakinek, aki ért is hozzá


egy kutyát, mint ajándék, szerintem nem kell "különlegessé" tenni, már önmagában különleges az a kis élet

2018. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
A cicánkat első sorban a férjem miatt vettük. Masnit tettünk a nyakára és beengedtük abba a szobába, ahol tartózkodott a férjem. Mi így csináltuk.
2018. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Ja, hogy aki:

-Rendszeresen sétál a kutyával

-Minőségi kaját ad neki

-Állatorvosi ellátásban részesíti

-Neveli, foglalkozik vele

Az már gyakoris "tökéletesen" tartott kutya? Ez a minimum tudod. Ha ezt nem tudjátok megadni, nem kell kutya.

Teheted a dobozba de ne zárd le. És ha lehet a gyerek ne visítva - őrjönve tépje ki a dobozból.

2018. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!