Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elsősorban Golden Retriever...

Elsősorban Golden Retriever tulajdonosok véleményét/tapasztalatait várom. Leírnátok nekem a vélemenyetéket erről a fajtárol? Mit is kell pontosan tudni róluk?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a segítséget!


Hamarosan (pontosan júliusban) vásárolni szeretnék egy Golden kiskutyát (lány), de előtte szeretnék minél több személyes tapasztalatot hallani.


2018. máj. 12. 11:22
 1/3 Veraaa05 ***** válasza:
56%
Nagyon barátságos,aktív fajta.Gyerekeket imádja.Nagy a mozgásigénye.
2018. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Én most karácsonykor kaptam a kutyusomat. Golden retriever szuka. És hát mit mondjak,a világ legjobb kutyáját kaptam vele,olyan mintha ezer éve mellettem lenne. Szó szerint figyel és vigyáz rám. Ha rossz napom volt (mi kinti benti tartással tartjuk) lefeküdtem pihenni,ő csendben ült és rámdőltötte a pofiját. Amióta mellettem van mindennapom szebb. Mielőtt belevágsz készülj fel hogy sokmindent tönkre fog tenni xD Nagyon hiperaktív kutyus,főleg kölyökként. Elég érzékenyek készülj fel a nevelésére,és persze adj meg neki a lehető legtöbb szeretetet és hidd el a tripláját kapod vissza tőle.. A Fajtáról: Nagyon ragaszkodó, barátságos (bár az enyém az idegeneket ki nem állhatja) A mozgásigényét én olyan közepesnek mondanám,ha neked belefér napi 2 séta meg van udvar akkor tökéletes:) Foglalkozz vele sokat és egy értelmes társad kapsz magad mellé.
2018. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
71%

Imádom a goldenünket! Kedves, és túl barátságos, úgyhogy házőrzésre nem való annyira :D volt olyan, hogy részegek behajtottak az udvarunkba autóval, és mire kiértünk, addigra már ott ült mellettük, mintha ezer éve ismerné őket.

Korábban minden vendégnek vitt valamilyen "ajándékot", pl takarót, rongyot. Most 14 éves, sajnos rosszul hall, és az ízületeivel nincs minden rendben, de még mindig aktív, bár sétálni már nem tudjuk elvinni.

2018. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!