Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy közepes testű...

Dajos kérdése:

Szeretnék egy közepes testű kutyát. Tudnátok segíteni? (leírás)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy közepes méretű kutyát. Igazából Huskyt néztem de az nagyon drága. Még a Labradoron gondolkodtam. Akár menhejről is örökbe foganék. De kölyöknek jobban örülbék. Ha keverék a kutya de inkább a labradorra hasonlít vagy huskyra az nem baj csak ne legyen beteges. Tudnátok segíteni? honan fogadtatok örökbe menyibe került? Ja és léci tudtok fajtákat javasolni ami szerintetek szép és közepes testalkatú.köszi 1

2018. máj. 13. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Kimész az Illatos úti ebrendészeti telepre, és ott kiválasztasz egy megfelelő szegény gazdátlan kutyát, aki életre szóló hálás és hűséges társad lesz. Annyiba kerül, amennyibe az oltás meg a chip. Kölykök is szoktak lenni, bár abból kevesebb.
2018. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

A husky és a labrador szted "közepes testű kutya" ?

Egyébként, ha e kettő közül választanál, mindenképpen a labradort ajánlanám. De miért muszáj fajtatiszta kutyus?

Igazából neked kéne személyesen körülnézned néhány menhelyen. Néhányat ugyan neten is elérsz, de jobb, ha saját szemeddel látod őket. Amúgy egy menhelyi keverék a "vércsere" miatt is egészségesebb lehet, ki is mentenél egy kutyát.....és akár fajtatiszta is bekerülhetett menhelyre.

Milyen körülmények közé kerülne?

Mennyi időt, törődést, pénzt tudnál ráfordítani?

2018. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menhelyeken mindenben a segítségedre tudnak lenni, hogy a hozzád leginkább passzoló kutyát válaszd.
2018. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan vinnéd sétálni?

Hányszor vinnéd sétálni egy nap?

Mennyit szánsz rá?

Kertes vagy panel?

Vinnéd- e suliba?

2018. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

huskyk:

[link]

[link]


labik:

[link]

[link]

2018. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már kaptam egy oldalt ahol gazdátlan kutyusokat lehet örökbe fogadni. Úgy döntötem onan választok
2018. máj. 14. 00:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenféleképpen a kettő közül akarsz választani, akkor labrador. A huskynak nagyon sok a mozgasigenye, nem eleg neki ha napi 3-szor elviszed egy orat setalni.

Egyébként ha még közepes testűt keresel, es nem muszaj hasonlitania a labradorra vagy a huskyra akkor a border colliet ajanlanam még :)

2018. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!