Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biogance Protein Plus samponró...

Biogance Protein Plus samponról vélemény? Mudi szőrének megfelel?

Figyelt kérdés
Havi egyszer fürdetném

2018. máj. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemfelel meg. Míért akarod fürdeni? Mudit nem fürdetünk maximum 1-2 alkalommal évente ha nagyon összemocskolja magát. Öntisztuló a bundája ami teljesen tönkremegy a gyakori fürdetéstől és keféléstől. Hetente egy gyors nem túl alapos kefélésnél nem kell neki több ha nem szeretnéd teljesen tönkretenni a bundáját.
2018. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert imád belefeküdni a sárba...
2018. máj. 13. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor zuhanyoztasd le tiszta vízzel, vagy nedves ruhával töröld át. Sem a bőrének nem tesz jót a havi fürdetés, sem a szőrének. Én kozmetikushoz viszem az enyémeket évente 2x. 1-2 hét alatt nyerik vissza a bundájuk természetes fényét és göndörségét a fürdetés után.

Biztosan jó ez a sampon, de ne fürdesd ilyen sűrűn.

2018. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyimis, néha azaz érzésem nem is kutya... De amint megszárad kijönbelőlle magától, esetleg egy kicsit átkefélem de nem szokott kelleni. Ha nagyon fürdetni szeretnéd akkor sima víz, sampon nélkül. Én egyszer fürdettem meg 2 év alatt (amikor szarba fettegett bele) de szép tiszta a bundája így is.
2018. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!