Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraztáp tároló doboz mennyir...

Száraztáp tároló doboz mennyire hasznos? Tényleg szárazon marad benne a táp? Vagy ha nem, valami alternatíva?

Figyelt kérdés
Valamit ki kell találnom, mert benedvesedik a zsákban a táp, de ha nem 100%os a tároló doboz, ahhoz nagy kiadás lenne, hogy ne is legyen jó.(15 kg-onként veszem a tápot...)
2018. máj. 14. 04:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A zsákban sem kellene benedvesednie. Párás helyen tartod? Más oka nemigen lehet.
2018. máj. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mi egy tök egyszerű (zárható) műanyag vödörben tartjuk a tápot, sosem vizesedett még be.
2018. máj. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zsákban sem vizesedik be soha lehet máshol kéne tartanod valami száraz helyen és akkor jó lenne.
2018. máj. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy régi, zárható tetejű műanyag hordóban tartjuk a tápot. Gazdaboltban lehet olyat kapni. Valami ehhez hasonló:

[link]

Viszont igaza van a többieknek. A saját csomagolásában sem kellene, hogy megpuhuljon a táp.

2018. máj. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak a tetején lesz nedves, mert nincs rendesen vissza hajtva a zsák.Sajna hiába kérem otthon, hogy ne adjanak enni neki, csak én, sajnos apósék nem bírják meg állni időnként, zsákot meg nem mindig sikerül rendesen vissza hajtani.
2018. máj. 14. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tegyetek rá valamit ami lenyomja én is ezt csinálom.
2018. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!