Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tud aludni a kutyám tv...

Nem tud aludni a kutyám tv mellett?

Figyelt kérdés

Jó igen kicsit vicces kérdés őszintén tényleg az :D

Következő a helyzet:

Minden este úgy alszunk el párommal, hogy megy a tv. 3 óra múlva kikapcsol, ha nem piszkáljuk a távkapcsolót. Amikor látja a kutya, hogy nem beszélgetünk már, hanem alszunk el épp, akkor fogja magát, és kimegy vagy az előszobába, vagy a másik szobába. Amint kikapcsol a tv visszajön hozzánk, és velünk alszik. Mikor elkezdtem gyanítani, hogy a tv zavarja, akkor kipróbáltam, hogy kikapcsoltam a tv-t, és a kutya visszajött. Vagy, ha szimplán direkt beszéltés alatt kapcsoltam ki, akkor ki sem ment, ott aludt velünk reggelig. Nappal simán alszik tv mellett. Miért csinálja ezt? Picit azért vicces :)


2018. máj. 14. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Magyarázd már el mi ebben a vicces!
2018. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez elég rossz szokás szerintem, valószínűleg tényleg a TV zavarja a kutyát is. Engem is zavarna:)
2018. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor napközben hétvégén miért horkol mellette, úgy hogy alig hallom a tv-t?
2018. máj. 14. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szimpla berögzült szokás.

Lefekvésnél a mi kutyánk is mindig kivonult a helyére a konyhába, akkor is, ha előtte az ágyon heverészett. Éjszaka mindig visszajött, a szőnyegen, vagy ha fázott a popója télen, ágyon aludt, de villanyoltásnál mindig kivonult menetrendszerűen.

Mi arra tippeltünk, hogy azért lehetett így, mert kölyökként (akkor még más volt a lakás elrendezése, később át lett építve) az ágyam mellett volt a kosara, és mindig úgy aludtunk, hogy odaraktam, kezem a kosárba lógott, hogy érezze, mindenki a helyén van.

Aztán nagy kutya lett, a kosara kiköltözött a konyhába, ő meg inkább a szőnyeget preferálta fetrengésre mellettünk, de ez megmaradt, lefekvésnél, meg ha mi megyünk el otthonról, akkor mindig a kosarába vonult. Amolyan biztonságot nyújtó pont volt. :)

2018. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok tv mellett aludni, pedig nem vagyok kutya :D

Nappal talán annyiból jobb a helyzet, hogy nem zavaróak a tv fényei, illetve nincs olyan csend amiben még a halkra vett tv is üvöltőnek tűnik (a reklámokról nem is beszélve)

2018. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!