Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak oda a kutyáim a...

Miért vannak oda a kutyáim a mekis kajáért?

Figyelt kérdés
Néha párom hoz haza a kisfiúnknak,amint megérzik a kaja illatát felpörögnek és addig ugatnak amíg nem adunk egy picit nekik. Mi olyan vonzó dolog van benne? Én nem szeretem.
2018. máj. 14. 15:41
 1/9 aranyos121 ***** válasza:
49%
sok ember is szereti de ettől még nem jó, nem egészséges szerintem ne adjatok a kutyátoknak se..mű kaja
2018. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, elsősorban, hogy hús van benne és a kutyák szeretik a húst. Másodsorban meg, mint az emberek is, az ízfokozók miatt.
2018. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan azért szeretik, amiért az emberek is.
2018. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

amiért sok ember is imádja az illatát :D


de tényleg ne kapjon mert nagyon sós többek között :/

2018. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A zöldséget is megeszik belőle,amit alapból elkerülnek.
2018. máj. 14. 19:01
 6/9 aranyos121 ***** válasza:
0%
zöldség is mű..a mekis kajában minden mű
2018. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aranyos121 ***** válasza:
tele van ízfokozóval azért eszik meg a zöldséget amit alapból nem szeretik
2018. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aranyos121: azért egyszer járj utána, hogy kik a beszállítók, és milyen előírások vannak a beszállítói alapanyagokra a McDonald's részéről. Szerinted amit te a boltban megveszel, az miben más? Az ízfokozókat pedig úgy nevezzük másképp, hogy fűszerek. Igen. Én is szoktam sót, paprikát meg mást is tenni az ételekbe. Persze ha te csak házi készítésű élelmiszert eszel, saját nevelésű állatokból, saját természtésű növényekből, akkor irigyellek.
2018. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aranyos121 ***** válasza:
55%
nos van kertünk :D szóval terem gyümölcs meg zöldség..a bolti gyümikbe mincs fűszer szerintem :D max permetezve van meg nem bio...vagy szerinted akkor a kérdező kutyája mért szereti jobban a mekis cuccot és mást nem?^^
2018. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!