Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyám miért akar...

Amstaff kutyám miért akar megharapn?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy amstaff kutyám miért akar megharapni? Már többször is előfordult, hogy ültem a széket ő felugrott az ölembe és szemeztunk egymással majd egy 5-6 másodperc után az arcom felé kapott én szerencsére el tudtam hajolni.. Csattant a foga is tehát nem csak ilyen 'játékos nyalogatas' akart lenni.. Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni mi lehet a baj
2018. máj. 14. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd neki ne engedd. Szerintem dominálni akar.
2018. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Tartson m8ndenki harci kutyát, aztán csodálkozzatok.
2018. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten jó ötlet volt egy hozzáértést és kemény nevelést igénylő fajtát választanod, ahogy a mellékelt ábra mutatja.

Nyilván nem tekint téged falkavezérnek. Rendreutasított, hogy tudd, hol a helyed.

Sürgősen keress fel egy szakembert, aki segít neked helyreállítani a falkasorrendet, mert egy amstaff veszélyes fegyver egy hozzá nem értő kezében. Viszont remek barát, családtag és kiegyensúlyozott társ, ha megfelelően van nevelve.

2018. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Régi szép idők, amikor a harci kutyák be voltak tiltva.
2018. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyáron lesz lehetőségem felkeresni szakembert, hogy tudom neki tiltani? Elloktem magamtol, raszoltam és ott hagytam.. Ezt a harci kutya kifejezést szerintem hagyjuk.. Nevelés kérdése az egész
2018. máj. 14. 23:38
 6/8 aranyos121 ***** válasza:
70%
sajnos nem egészen nevelés kérdése minden, ez már genetika ezeket a fajta kutyákat régen sokat harcoltatták és bennük van még ez..ezért ilyenek ezek a kutyák ezért való egy ilyen fajta kutya olyan ember mellé aki nagyon ért hozzá
2018. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok valami tanácsot adni amíg felkeresem a szakembert?
2018. máj. 15. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Harci kutyának nem hívnám mer harci kutya az amelyikkel viadaloztatnak, sajnos ez a fajta kutya lett az ember e fajta hülyeségének az áldozata. Nekem egyszer csinált ilyet a kutyám, közel volt az arcomhoz és elgondolkodtam hogy ha megharapna (roti) simán levenné a fél arcom és kicsit elkapott a félelem mire ő oda csattintot. Rögtön elvártam hogy megadja magát, azóta nem is csinálta soha, arra gondoltam akkor hogy lehet hogy megérezte hogy félek és ezzel akart kizökkenteni de dominancia nálunk biztos nem volt mer soha nem probálgatja az erejét velem szemben. A helyedben keresnék egy szakit és figyelnék a jelekre, lehet másik helyzetben is jelzi hogy ő a főnök csak eddig nem vetted észre.
2018. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!