Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyakutya egyre többször...

Anyakutya egyre többször bántja a kölyköket?

Figyelt kérdés
Pár napja már tettem fel egy kérdést, azóta sajnos durvult a helyzet. Nem elég hogy nem hagyja őket szopni, de rugdalja őket, morog rájuk, és ma már meg is harapta az egyiket amikor odament amikor a szuka evett. Szóval durvul...már hetek óta nem alszom, nagyon álmos vagyok, hiszen hetek óta nekem kell lefektetnem az anyát, hogy szopni tudjanak a kicsik. Csütörtökön lesznek 5 hetesek délután. Nem azért kérdezek itt mert kulturalatlan vagyok, hanem mert ninvs senki ismerős akiknk vannak vagy voltak kiskutyáik. Es igen, büdös szaporito vagyok stb...ezeket már tudom. Szóval segítség, mit csináljak? Szívem szerint kitenném a szukát, de a múltkor azt írták itt hogy nemszabad még mert csúnya vége lehet...dehat igyis az lehrt sajnos :( Vagy mostmar kizart, hogy megölje a kicsiket?
2018. máj. 14. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el hozzátáplálni beáztatott starter táppal. 6 hetes korukig azért szükségük lenne még az anyatejre is.
2018. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már 2 hete kapják a tápot, eszik is rendesen. De szopnának szegények még... :(
2018. máj. 14. 20:01
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, ha nagyon durvul a helyzet, és szépen eszik is maguktól a tápot, szerintem biztonságosabb lenne az elválasztás. Vagy még egy hétig bírd ki, hogy segítesz a szopatásban.
2018. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom meg van borulva a hormonrendszere. Nincsenek esetleg kisebesedve az emlői? Azt tudom elképzelni, hogy fáj neki, ha a kicsiket szoptatja. Vagy egyéb fájdalmai vannak. Állatorvossal meg kellene nézetni, mert nem normális, higy az anya ennyire agresszív a kicsinyeivel.
2018. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem sebesek az emlői, azt már néztem. Ellés után vizsgálta a doki, azt mondta rendben van. Más állatokkal nem agresszív és velünk sem. Igyekszem figyelni, de a kölykök amint meglátják az anyát, futnak szopni, ő meg rugdalja le magáról őket. Egész nap meg nem tudom őket figyelni sajnos.
2018. máj. 14. 20:07
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Válaszd el őket, ne hagyd felügyelet nélkül együtt őket, nehogy kárt tegyen bennük.

Ha igénylik még az anyatejet, akkor tápszerbe vagy kecsketejbe áztasd a tápot nekik, ha pedig magát a cumizást igénylik még, akkor cumisüveggel etesd meg őket 2x naponta, lassan meg hagyd el.

2018. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vettem ki 1 hét szabit, velük tudok lenni. De ha letelik az idő, sajnos kiteszem az anyát. Ilyenkor vagy a szobában van, vagy elviszem sétálni. Nem merem már őket egyedül hagyni
2018. máj. 14. 23:27
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. máj. 14. 23:27
 9/16 bollocks ***** válasza:
2%
A szívem szakad meg a problémádat olvasva, te drága, szegény, állatkínzó szar.
2018. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Milyen fajták egyébként? :)
2018. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!